Grudzień 2013
  • Anna Maria Jopek
  • 5-cio lecie Magister Ninja
  • KamieńKamieńKamień - koncert w Szafie
  • Dr Misiu w Scenografii
  • Koncert Anity Lipnickiej w Konstantynowie Łódzkim
  • RockFest
  • Indios Bravos
  • Red Lips – Koncert kameralny
  • Galaretkowy Dżezz w Spalonych Słońcem
  • Muzyczne uniwersum
  • Tymon &The Transistors - koncert w Niebostanie!
  • Koncert Damiana Ukeje
  • L.Stadt/Little White Lies - Ekspresowe Sesje Nagraniowe w Radiu Łódź 2013
  • Bisz x Mam na imię Aleksander x RapStationCrew w Łodzi
  • JELONEK w Dekompresji
  • Łagodna Pianka
  • Hyperactive Kid w Bajkonurze
  • Dominika Zioło - koncert
  • Alterpol: Babadag - koncert w OiW
  • Young Stadium Club - koncert premierowy w klubie Scenografia
  • Spirit w Klubie DOM
  • Koncert dyplomowy studentów AM w ramach akcji "Kultura60+"
  • DŻEM w Dekompresji
  • Koncert C.O.D.
  • DOM Otwarty
  • Waglewski Fisz Emade
  • Możdżer-Danielsson-Fresco - „POLSKA”
  • Czesław Śpiewa w Konstantynowie Łódzkim!
  • Discotex - disco music festival - UWAGA! ZMIANA TERMINU
  • AUTUMN REGGAE FEST : Natural Dread Killaz, TaLLib, Mesajah & Riddim Bandits
  • Psychocukier: Premiera płyty "Diamenty"
  • Koncert zespołów Bezmiar i Support
  • Koncert zespołu Przejście
  • Wielka Sława to Żart w Teatrze Muzycznym
  • Mikołaj Trzaska i Screaming Ear w Bajkonurze
  • Revlovers i Ted Nemeth w Klubie Łódź Kaliska
  • 8 urodziny zespołu Tres Botellas De La Leche - ODWOŁANE
  • Clock Machine i Drop Pants w Scenografii
  • Alterpol: Robert Piernikowski - koncert w OiW
  • Koncert Jazzowy Agnieszki Nastarowicz - ODWOŁANE
  • Słowisień i inne Słopiewnie
  • Alterpol: T'ien Lai & Tundra - koncert w OiW
  • LDZ Alternatywa 2013: WOVOKA
  • Yedo Gibson Trio w Bajkonurze
  • Mela Koteluk - jesienna trasa koncertowa
  • Speaking Concert "Ostatnie Requiem, czyli M jak Mozart" w Łodzi
  • Koncert zespołu Fabrykanci
  • Koncert Hoodoo Band w Stereo Krogs
  • Rap w Scenografii
  • AGA ZARYAN - "Remembering Nina & Abbey"
  • Wunder Wave 80
  • Bandstart w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Backup
  • Balkan Pimps - After po koncercie z Mono i Late
  • Chłopcy kontra Basia
  • Slutocasters, Demolka, Skok, Strzelec, Rebel - koncert w DOMu
  • Zabili Mi Żółwia, Zorak and Wild Byczes, Lilu
  • Recital Piosenki Aktorskiej
  • Wieczór z Kubą Sienkiewiczem w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Joy Pop
  • Coma - koncert
  • Frozen Lakes, Hunted By The Waves & Pokrak w Scenografii
  • Alterpol & Little White Lies [akustycznie] - koncert w OiW
  • Marcelina - koncert
  • Koncert zespołu L.A.S.
  • Midnight Hour Trio
  • Please The Trees i Peter J. Birch w Łodzi
  • Amourette Acoustic Live Vol.3
  • Jam Session
  • Muzyka kameralna – rodzinnie
  • Pull The Wire& Over Again w Stereo
  • KABANOS / ZACIER - koncert
  • „Jazz w Pałacu” - Kuba Stankiewicz - KILAR
  • Koncert zespołów Blue Haze
  • Ania Dąbrowska - Samotność Po Zmierzchu Tour
  • Rockfest vol.2
  • Natalia Natu Przybysz w Scenografii - koncert odwołany
  • V Wojewódzki Przegląd Zespołów Młodzieżowych Różni i równi
  • XVI Łódzki Festiwal Chóralny – Cantio Lodziensis
  • Koncert zespołu Steamlove
  • The Cuts w Stereo Krogs
  • Specjalny koncert Concrete Hills w Scenografii + ogólnopolska premiera teledysku!
  • Ivan Monighetti zaprasza
  • GRUBSON & JAMAL
  • Jam Session w Szafie
  • Judy's Funeral - koncert
  • Holly Blue & Czary Mary Koszmary i Ćmy
  • Scena niezależna - V edycja
  • Koncert zespołu Revlovers
  • Collage w Scenografii
  • Koncert zespołu Jarzębina
  • Koncert zespołu Kult
  • TWIN PRIX w DOMU!
  • Latające Talerze w Lizard King
  • Psychocukier w Stereo
  • Nosowska.zip
  • Gural
  • We Are Your Music Mate Showcase Tour 2013 ŁÓDŹ/ Anthony Hopekins B-Day
  • Koncert zespołu Beata Kossowska & United Blues Experience
  • Soniamiki
  • Drop Pants, Statyści i Cinemon w Stereo
  • LDZ Alternatywa 2013: MISIA FF
  • Mikrokolektyw w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Forteca - Tydzień Patriotyczny
  • Luxtorpeda w Dekompresji
  • Fair Weather Friends
  • Koncert [haven] w DOMu!
  • Alterpol & EGGA - premierowy koncert w OiW!
  • Logophonic - koncert w Szafie
  • Scena niezależna - IV edycja
  • Kaseciarz zagra koncert w DOMu
  • Chór Aleksandrowa
  • Let's talk 'bout rock czyli Radio na Żywo
  • Amy Winehouse - Live in London
  • Koncert zespołu Amnezja
  • Rambo Jet w Stereo
  • Koncert zespołu THE MELONS
  • Luna Ad Noctum & Skady Tour
  • Saint Electronic III with Jurek Przeździecki
  • Halloween z Public Relations
  • The Cookies
  • Marek Napiórkowski Trio w Bajkonurze
  • Akuzmatyczny fortepian
  • Cheap Drugs (hardcore punk) w Grandzie
  • Koncert Vasti Jackson'a
  • Tomasz Stańko New York Quartet - „Wisława”
  • Wowa z Charkowa koncert Nasza Russia
  • Koncert zespołu Hunter
  • Koncert Jerzego Połomskiego
  • Jaw Raw Blues Connection
  • Fabrykanci
  • Fismoll
  • Jet-Sons w Grandzie
  • The Analogs & Knockdown & Speed Jocker
  • Koncert zespołu ZGIEŁK
  • Butcher
  • Ponad Podziałami - Fokus & 5cet & Krzyku & Satan
  • Future Folk
  • Wieczór z Marią Sadowską w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Kaatakilla w DOMu
  • Strachy na Lachy
  • Coldair w Scenografii
  • Koncert zespołu TATTVA
  • Nat Osborn Band – koncert w Szafie!
  • 1926 w Grandzie
  • Jam Session w klubie Lizard King
  • The Stylacja
  • Koncert zespołów TRABANDA & BAOBAB
  • HAŃBA! Koncert w Grandzie
  • Dawid Podsiadło
  • Jacques Brel żyje i mieszka w Łodzi!
  • Koncert "Dotyk Skandynawskiego Jazzu"
  • Happysad w Dekompresji
  • DREKOTY - koncert + KAT'Z WHIZKERZZ - after party
  • Koncert zespołu SHERWOOD
  • Drop Pants Festival
  • Ananke
  • Atmospheric
  • MaroMaro w Grandzie
  • Sokół & Marysia Starosta - koncert
  • Beata i Bajm – 35 lat akustycznie i elektrycznie
  • Raggafaya
  • Jam Session w Szafie
  • Poluzjanci
  • Brennnessel on Tour 2013. Kamp! i Rebeka
  • Oneiric
  • BLADY JELEŃ w klubie DOM
  • Marek Dyjak
  • Sensual Party
  • KLANCYK: Longplay przybywa do Łodzi
  • Mikromusic
  • Pathology
  • Koncert The Frozen Bird i afterparty z Se-Ma-Forem
  • Gordon Haskell - Live Stage Aleksandrów Łódzki
  • Fish w Dekompresji
  • Gemini Abyss
  • Richard Bona
  • Koncert zespołu Irena
  • Plum
  • Stoner Band - Landszaft
  • Alterpol - ENCHANTED HUNTERS - koncert w OiW
  • Tides From Nebula
  • LXMP & HOKEI
  • Salsoteka z Project Salsa
  • MYRRA RÓS & VAR
  • Kamień Kamień Kamień
  • Babu Król w Niebostanie
  • Wolfgang in a Truck
  • Highway Rider
  • Urodziny Dj Infinity & Mc Akira - D'n'B Melody vol.11
  • Grai & Radogost & Dalriada & Morhana
  • Adi Jazz Festiwal w Teatrze Muzycznym
  • Koncert Chóru Stowarzyszenia Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki
  • Folkowe Inspiracje - Brzmienia Kontynentów
  • Koncert finałowy XI Wojewódzkiego Festiwalu Twórczości Abstynenckiej NADZIEJO PROWADŹ’2013
  • Krzysztof Kiljański
  • Jane Doe
  • It's Rock'N'Roll Baby!!!
  • FUKA LATA
  • Tattva & The Dust
  • Alterpol WE DRAW A - koncert w OiW
  • Megitza & Andreas Kapsalis
  • TANGO ROMANS - Międzynarodowy Festiwal Tanga Salon
  • THE BOOTLES
  • Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band
  • Magda Steczkowska
  • Pożegnanie Lata z Radiem Łódź
  • ALKOMAT
  • Maze of Sound & Dla Kontrastu
  • WILD BLUES SLIVOVICA
  • Marynarze i Bielas! koncert w Foto Cafe 102
  • Podwójny koncert: Plasma radio & Crab Invasion
  • Otwarcie sceny niezależnej
  • Już Nie Żyjesz + Krem - 2 plenerowe koncerty na podwórzu OFFa
  • Koncerty i filmy muzyczne na dużym ekranie
  • Urbanator Days
  • JAZZY SUNDAY
  • Koncert główny XVI Festiwalu Muzyki Filmowej
  • Cher Performance
  • Bernays Propaganda w Grandzie
  • Karcer
  • GENESIS Classic - Ray Wilson & Quartet
  • Servants Of Silence + This Great End w Luce
  • Wieczór z Piotrem Bukartykiem w Pałacu Połączonych Pasją
  • XVI Festiwal Muzyki Filmowej w Łodzi – Lucjan Kaszycki
  • The Washing Machine
  • Klara "Away"
  • Elektryczny Węgorz - koncert w 102!
  • Koncert dla ucha malucha
  • Filharmonia dla maluchów
  • JAZZY SUNDAY
  • Adi Jazz przedpremierowo w Manufakturze
  • COLORADO BAND
  • Wild Blues Slivovica
  • Zbigniew Preisner - The four Colors of Lodz
  • Summer Dying Loud 2013
  • FACE TO FACE
  • Urodziny Juliana Tuwima
  • Koncert 2f Acoustic w Buddha Pub
  • Asthenia
  • kIRk na żywo w OiW!
  • Mixer Regionalny Łódzkie 2013
  • ANTIMELODIX w Grandzie
  • The Sunlit Earth
  • Pożegnanie Wakacji na OFFie! SONIAMIKI live + SILENT DISCO na podwórzu !
  • Keep Calm & Go To Lordi's with Roko & CJ.
  • Dissolved & Highway Rider
  • Leszek Żądło European Jazz Ensemble
  • Song of the South - Redneck Rampage, Death Denied, Shell Shock
  • Control Voltage Project "Turecki Hołd Dla Komedy"
  • Fracture w Grandzie
  • Robbie Williams: The crown stadium tour 2013
  • Festiwal "Kolory Polski" w Aleksandrowie Łódzkim
  • Paleiro Blantanama
  • The Melons w Buddha Pub
  • Koncert zespołu Polish Jazz Quartet "Trzaskowski & Komeda"
  • The Resignators
  • Manu Summer Jazz Sundays
  • SDGE w Luce
  • HOW HOW - koncert w OiW
  • Robot Orchestra w Grandzie
  • Letnia scena ESKI
  • Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!
  • Ahead i Dead Parade
  • Jazzowe kolory miłości
  • Janusz Zdunek + Marienburg
  • Koncert hardcore-punk w Grandzie
  • Koncert D’Dorsh
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Koncerty Letnie w Altanie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Geyer Music Factory 2013
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • The Melons w Irish Pubie
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Listopad 2013
  • Discotex - disco music festival - UWAGA! ZMIANA TERMINU
  • AUTUMN REGGAE FEST : Natural Dread Killaz, TaLLib, Mesajah & Riddim Bandits
  • Psychocukier: Premiera płyty "Diamenty"
  • Koncert zespołów Bezmiar i Support
  • Koncert zespołu Przejście
  • Wielka Sława to Żart w Teatrze Muzycznym
  • Mikołaj Trzaska i Screaming Ear w Bajkonurze
  • Revlovers i Ted Nemeth w Klubie Łódź Kaliska
  • 8 urodziny zespołu Tres Botellas De La Leche - ODWOŁANE
  • Clock Machine i Drop Pants w Scenografii
  • Alterpol: Robert Piernikowski - koncert w OiW
  • Koncert Jazzowy Agnieszki Nastarowicz - ODWOŁANE
  • Słowisień i inne Słopiewnie
  • Alterpol: T'ien Lai & Tundra - koncert w OiW
  • LDZ Alternatywa 2013: WOVOKA
  • Yedo Gibson Trio w Bajkonurze
  • Mela Koteluk - jesienna trasa koncertowa
  • Speaking Concert "Ostatnie Requiem, czyli M jak Mozart" w Łodzi
  • Koncert zespołu Fabrykanci
  • Koncert Hoodoo Band w Stereo Krogs
  • Rap w Scenografii
  • AGA ZARYAN - "Remembering Nina & Abbey"
  • Wunder Wave 80
  • Bandstart w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Backup
  • Balkan Pimps - After po koncercie z Mono i Late
  • Chłopcy kontra Basia
  • Slutocasters, Demolka, Skok, Strzelec, Rebel - koncert w DOMu
  • Zabili Mi Żółwia, Zorak and Wild Byczes, Lilu
  • Recital Piosenki Aktorskiej
  • Wieczór z Kubą Sienkiewiczem w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Joy Pop
  • Coma - koncert
  • Frozen Lakes, Hunted By The Waves & Pokrak w Scenografii
  • Alterpol & Little White Lies [akustycznie] - koncert w OiW
  • Marcelina - koncert
  • Koncert zespołu L.A.S.
  • Midnight Hour Trio
  • Please The Trees i Peter J. Birch w Łodzi
  • Amourette Acoustic Live Vol.3
  • Jam Session
  • Muzyka kameralna – rodzinnie
  • Pull The Wire& Over Again w Stereo
  • KABANOS / ZACIER - koncert
  • „Jazz w Pałacu” - Kuba Stankiewicz - KILAR
  • Koncert zespołów Blue Haze
  • Ania Dąbrowska - Samotność Po Zmierzchu Tour
  • Rockfest vol.2
  • Natalia Natu Przybysz w Scenografii - koncert odwołany
  • V Wojewódzki Przegląd Zespołów Młodzieżowych Różni i równi
  • XVI Łódzki Festiwal Chóralny – Cantio Lodziensis
  • Koncert zespołu Steamlove
  • The Cuts w Stereo Krogs
  • Specjalny koncert Concrete Hills w Scenografii + ogólnopolska premiera teledysku!
  • Ivan Monighetti zaprasza
  • GRUBSON & JAMAL
  • Jam Session w Szafie
  • Judy's Funeral - koncert
  • Holly Blue & Czary Mary Koszmary i Ćmy
  • Scena niezależna - V edycja
  • Koncert zespołu Revlovers
  • Collage w Scenografii
  • Koncert zespołu Jarzębina
  • Koncert zespołu Kult
  • TWIN PRIX w DOMU!
  • Latające Talerze w Lizard King
  • Psychocukier w Stereo
  • Nosowska.zip
  • Gural
  • We Are Your Music Mate Showcase Tour 2013 ŁÓDŹ/ Anthony Hopekins B-Day
  • Koncert zespołu Beata Kossowska & United Blues Experience
  • Soniamiki
  • Drop Pants, Statyści i Cinemon w Stereo
  • LDZ Alternatywa 2013: MISIA FF
  • Mikrokolektyw w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Forteca - Tydzień Patriotyczny
  • Luxtorpeda w Dekompresji
  • Fair Weather Friends
  • Koncert [haven] w DOMu!
  • Alterpol & EGGA - premierowy koncert w OiW!
  • Logophonic - koncert w Szafie
  • Scena niezależna - IV edycja
  • Kaseciarz zagra koncert w DOMu
  • Chór Aleksandrowa
  • Let's talk 'bout rock czyli Radio na Żywo
  • Amy Winehouse - Live in London
  • Koncert zespołu Amnezja
  • Rambo Jet w Stereo
  • Koncert zespołu THE MELONS
  • Luna Ad Noctum & Skady Tour
  • Saint Electronic III with Jurek Przeździecki
  • Halloween z Public Relations
  • The Cookies
  • Marek Napiórkowski Trio w Bajkonurze
  • Akuzmatyczny fortepian
  • Cheap Drugs (hardcore punk) w Grandzie
  • Koncert Vasti Jackson'a
  • Tomasz Stańko New York Quartet - „Wisława”
  • Wowa z Charkowa koncert Nasza Russia
  • Koncert zespołu Hunter
  • Koncert Jerzego Połomskiego
  • Jaw Raw Blues Connection
  • Fabrykanci
  • Fismoll
  • Jet-Sons w Grandzie
  • The Analogs & Knockdown & Speed Jocker
  • Koncert zespołu ZGIEŁK
  • Butcher
  • Ponad Podziałami - Fokus & 5cet & Krzyku & Satan
  • Future Folk
  • Wieczór z Marią Sadowską w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Kaatakilla w DOMu
  • Strachy na Lachy
  • Coldair w Scenografii
  • Koncert zespołu TATTVA
  • Nat Osborn Band – koncert w Szafie!
  • 1926 w Grandzie
  • Jam Session w klubie Lizard King
  • The Stylacja
  • Koncert zespołów TRABANDA & BAOBAB
  • HAŃBA! Koncert w Grandzie
  • Dawid Podsiadło
  • Jacques Brel żyje i mieszka w Łodzi!
  • Koncert "Dotyk Skandynawskiego Jazzu"
  • Happysad w Dekompresji
  • DREKOTY - koncert + KAT'Z WHIZKERZZ - after party
  • Koncert zespołu SHERWOOD
  • Drop Pants Festival
  • Ananke
  • Atmospheric
  • MaroMaro w Grandzie
  • Sokół & Marysia Starosta - koncert
  • Beata i Bajm – 35 lat akustycznie i elektrycznie
  • Raggafaya
  • Jam Session w Szafie
  • Poluzjanci
  • Brennnessel on Tour 2013. Kamp! i Rebeka
  • Oneiric
  • BLADY JELEŃ w klubie DOM
  • Marek Dyjak
  • Sensual Party
  • KLANCYK: Longplay przybywa do Łodzi
  • Mikromusic
  • Pathology
  • Koncert The Frozen Bird i afterparty z Se-Ma-Forem
  • Gordon Haskell - Live Stage Aleksandrów Łódzki
  • Fish w Dekompresji
  • Gemini Abyss
  • Richard Bona
  • Koncert zespołu Irena
  • Plum
  • Stoner Band - Landszaft
  • Alterpol - ENCHANTED HUNTERS - koncert w OiW
  • Tides From Nebula
  • LXMP & HOKEI
  • Salsoteka z Project Salsa
  • MYRRA RÓS & VAR
  • Kamień Kamień Kamień
  • Babu Król w Niebostanie
  • Wolfgang in a Truck
  • Highway Rider
  • Urodziny Dj Infinity & Mc Akira - D'n'B Melody vol.11
  • Grai & Radogost & Dalriada & Morhana
  • Adi Jazz Festiwal w Teatrze Muzycznym
  • Koncert Chóru Stowarzyszenia Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki
  • Folkowe Inspiracje - Brzmienia Kontynentów
  • Koncert finałowy XI Wojewódzkiego Festiwalu Twórczości Abstynenckiej NADZIEJO PROWADŹ’2013
  • Krzysztof Kiljański
  • Jane Doe
  • It's Rock'N'Roll Baby!!!
  • FUKA LATA
  • Tattva & The Dust
  • Alterpol WE DRAW A - koncert w OiW
  • Megitza & Andreas Kapsalis
  • TANGO ROMANS - Międzynarodowy Festiwal Tanga Salon
  • THE BOOTLES
  • Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band
  • Magda Steczkowska
  • Pożegnanie Lata z Radiem Łódź
  • ALKOMAT
  • Maze of Sound & Dla Kontrastu
  • WILD BLUES SLIVOVICA
  • Marynarze i Bielas! koncert w Foto Cafe 102
  • Podwójny koncert: Plasma radio & Crab Invasion
  • Otwarcie sceny niezależnej
  • Już Nie Żyjesz + Krem - 2 plenerowe koncerty na podwórzu OFFa
  • Koncerty i filmy muzyczne na dużym ekranie
  • Urbanator Days
  • JAZZY SUNDAY
  • Koncert główny XVI Festiwalu Muzyki Filmowej
  • Cher Performance
  • Bernays Propaganda w Grandzie
  • Karcer
  • GENESIS Classic - Ray Wilson & Quartet
  • Servants Of Silence + This Great End w Luce
  • Wieczór z Piotrem Bukartykiem w Pałacu Połączonych Pasją
  • XVI Festiwal Muzyki Filmowej w Łodzi – Lucjan Kaszycki
  • The Washing Machine
  • Klara "Away"
  • Elektryczny Węgorz - koncert w 102!
  • Koncert dla ucha malucha
  • Filharmonia dla maluchów
  • JAZZY SUNDAY
  • Adi Jazz przedpremierowo w Manufakturze
  • COLORADO BAND
  • Wild Blues Slivovica
  • Zbigniew Preisner - The four Colors of Lodz
  • Summer Dying Loud 2013
  • FACE TO FACE
  • Urodziny Juliana Tuwima
  • Koncert 2f Acoustic w Buddha Pub
  • Asthenia
  • kIRk na żywo w OiW!
  • Mixer Regionalny Łódzkie 2013
  • ANTIMELODIX w Grandzie
  • The Sunlit Earth
  • Pożegnanie Wakacji na OFFie! SONIAMIKI live + SILENT DISCO na podwórzu !
  • Keep Calm & Go To Lordi's with Roko & CJ.
  • Dissolved & Highway Rider
  • Leszek Żądło European Jazz Ensemble
  • Song of the South - Redneck Rampage, Death Denied, Shell Shock
  • Control Voltage Project "Turecki Hołd Dla Komedy"
  • Fracture w Grandzie
  • Robbie Williams: The crown stadium tour 2013
  • Festiwal "Kolory Polski" w Aleksandrowie Łódzkim
  • Paleiro Blantanama
  • The Melons w Buddha Pub
  • Koncert zespołu Polish Jazz Quartet "Trzaskowski & Komeda"
  • The Resignators
  • Manu Summer Jazz Sundays
  • SDGE w Luce
  • HOW HOW - koncert w OiW
  • Robot Orchestra w Grandzie
  • Letnia scena ESKI
  • Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!
  • Ahead i Dead Parade
  • Jazzowe kolory miłości
  • Janusz Zdunek + Marienburg
  • Koncert hardcore-punk w Grandzie
  • Koncert D’Dorsh
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Koncerty Letnie w Altanie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Geyer Music Factory 2013
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • The Melons w Irish Pubie
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Październik 2013
  • Fish w Dekompresji
  • Gemini Abyss
  • Richard Bona
  • Koncert zespołu Irena
  • Plum
  • Stoner Band - Landszaft
  • Alterpol - ENCHANTED HUNTERS - koncert w OiW
  • Tides From Nebula
  • LXMP & HOKEI
  • Salsoteka z Project Salsa
  • MYRRA RÓS & VAR
  • Kamień Kamień Kamień
  • Babu Król w Niebostanie
  • Wolfgang in a Truck
  • Highway Rider
  • Urodziny Dj Infinity & Mc Akira - D'n'B Melody vol.11
  • Grai & Radogost & Dalriada & Morhana
  • Koncert Chóru Stowarzyszenia Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki
  • Folkowe Inspiracje - Brzmienia Kontynentów
  • Koncert finałowy XI Wojewódzkiego Festiwalu Twórczości Abstynenckiej NADZIEJO PROWADŹ’2013
  • Krzysztof Kiljański
  • Jane Doe
  • It's Rock'N'Roll Baby!!!
  • FUKA LATA
  • Tattva & The Dust
  • Alterpol WE DRAW A - koncert w OiW
  • Megitza & Andreas Kapsalis
  • TANGO ROMANS - Międzynarodowy Festiwal Tanga Salon
  • THE BOOTLES
  • Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band
  • Magda Steczkowska
  • Pożegnanie Lata z Radiem Łódź
  • ALKOMAT
  • Maze of Sound & Dla Kontrastu
  • WILD BLUES SLIVOVICA
  • Marynarze i Bielas! koncert w Foto Cafe 102
  • Podwójny koncert: Plasma radio & Crab Invasion
  • Otwarcie sceny niezależnej
  • Już Nie Żyjesz + Krem - 2 plenerowe koncerty na podwórzu OFFa
  • Koncerty i filmy muzyczne na dużym ekranie
  • Urbanator Days
  • JAZZY SUNDAY
  • Koncert główny XVI Festiwalu Muzyki Filmowej
  • Cher Performance
  • Bernays Propaganda w Grandzie
  • Karcer
  • GENESIS Classic - Ray Wilson & Quartet
  • Servants Of Silence + This Great End w Luce
  • Wieczór z Piotrem Bukartykiem w Pałacu Połączonych Pasją
  • XVI Festiwal Muzyki Filmowej w Łodzi – Lucjan Kaszycki
  • The Washing Machine
  • Klara "Away"
  • Elektryczny Węgorz - koncert w 102!
  • Koncert dla ucha malucha
  • Filharmonia dla maluchów
  • JAZZY SUNDAY
  • Adi Jazz przedpremierowo w Manufakturze
  • COLORADO BAND
  • Wild Blues Slivovica
  • Zbigniew Preisner - The four Colors of Lodz
  • Summer Dying Loud 2013
  • FACE TO FACE
  • Urodziny Juliana Tuwima
  • Koncert 2f Acoustic w Buddha Pub
  • Asthenia
  • kIRk na żywo w OiW!
  • Mixer Regionalny Łódzkie 2013
  • ANTIMELODIX w Grandzie
  • The Sunlit Earth
  • Pożegnanie Wakacji na OFFie! SONIAMIKI live + SILENT DISCO na podwórzu !
  • Keep Calm & Go To Lordi's with Roko & CJ.
  • Dissolved & Highway Rider
  • Leszek Żądło European Jazz Ensemble
  • Song of the South - Redneck Rampage, Death Denied, Shell Shock
  • Control Voltage Project "Turecki Hołd Dla Komedy"
  • Fracture w Grandzie
  • Robbie Williams: The crown stadium tour 2013
  • Festiwal "Kolory Polski" w Aleksandrowie Łódzkim
  • Paleiro Blantanama
  • The Melons w Buddha Pub
  • Koncert zespołu Polish Jazz Quartet "Trzaskowski & Komeda"
  • The Resignators
  • Manu Summer Jazz Sundays
  • SDGE w Luce
  • HOW HOW - koncert w OiW
  • Robot Orchestra w Grandzie
  • Letnia scena ESKI
  • Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!
  • Ahead i Dead Parade
  • Jazzowe kolory miłości
  • Janusz Zdunek + Marienburg
  • Koncert hardcore-punk w Grandzie
  • Koncert D’Dorsh
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Koncerty Letnie w Altanie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Geyer Music Factory 2013
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • The Melons w Irish Pubie
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Wrzesień 2013
  • Koncert 2f Acoustic w Buddha Pub
  • Asthenia
  • kIRk na żywo w OiW!
  • Mixer Regionalny Łódzkie 2013
  • ANTIMELODIX w Grandzie
  • The Sunlit Earth
  • Pożegnanie Wakacji na OFFie! SONIAMIKI live + SILENT DISCO na podwórzu !
  • Keep Calm & Go To Lordi's with Roko & CJ.
  • Dissolved & Highway Rider
  • Leszek Żądło European Jazz Ensemble
  • Song of the South - Redneck Rampage, Death Denied, Shell Shock
  • Control Voltage Project "Turecki Hołd Dla Komedy"
  • Fracture w Grandzie
  • Robbie Williams: The crown stadium tour 2013
  • Festiwal "Kolory Polski" w Aleksandrowie Łódzkim
  • Paleiro Blantanama
  • The Melons w Buddha Pub
  • Koncert zespołu Polish Jazz Quartet "Trzaskowski & Komeda"
  • The Resignators
  • Manu Summer Jazz Sundays
  • SDGE w Luce
  • HOW HOW - koncert w OiW
  • Robot Orchestra w Grandzie
  • Letnia scena ESKI
  • Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!
  • Ahead i Dead Parade
  • Jazzowe kolory miłości
  • Janusz Zdunek + Marienburg
  • Koncert hardcore-punk w Grandzie
  • Koncert D’Dorsh
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Koncerty Letnie w Altanie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Geyer Music Factory 2013
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • The Melons w Irish Pubie
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Sierpień 2013
  • SDGE w Luce
  • HOW HOW - koncert w OiW
  • Robot Orchestra w Grandzie
  • Letnia scena ESKI
  • Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!
  • Ahead i Dead Parade
  • Jazzowe kolory miłości
  • Janusz Zdunek + Marienburg
  • Koncert hardcore-punk w Grandzie
  • Koncert D’Dorsh
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • The Melons w Irish Pubie
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Lipiec 2013
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Czerwiec 2013
  • Koncert Erica Claptona
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Maj 2013
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Kwiecień 2013
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Marzec 2013
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Luty 2014
  • CeZik & KlejNuty w Scenografii
  • Wino-Granie: Paulina Przybysz - unplugged
  • Beata Przybytek - koncert w Scenografii
  • Depeche Mode w Atlas Arenie
  • Zbiórka pieniędzy dla Majdanu - koncert Miejskiego Darcia Pierza
  • Grzegorz Turnau "TurBiKon"
  • Koncert Mis i Gongów Tybetańskich
  • Koncert 2Faces
  • Posesyjna Moczymorda vol. III
  • Bokka - koncert
  • Kapelanka- koncert w Scenografii
  • "Wszyscy śpiewamy Ciesielskiego"
  • Już nie żyjesz - koncert i premiera płyty "Nieświat"
  • Koncert Blue Haze
  • Zabili Mi Żółwia - koncert
  • Tomek Makowiecki - "MOIZM"
  • Rockowo/Alternatywne Jam Session w Bajkonurze
  • Koncert symfoniczny w ramach projektu Instytutu Muzyki i Tańca „Dyrygent-rezydent"
  • KCB - w Foto Cafe 102
  • Mięśnie - koncert
  • The Somnambulist – koncert
  • Organizm w Scenografii
  • Koncert Concrete Hills
  • Daniel Spaleniak - Dreamers - koncert przedpremierowy w OiW
  • Koncert z cyklu Estrada Młodych
  • The Bochemians a Spectacular Night Of Queen
  • Koncert z cyklu "Organy, klawesyn i muzyka dawna"
  • Ferment w DOMu - pierwsze wtorkowe Jam Session!
  • Koncert z cyklu "Forum Perkusji"
  • Dead Efforts, Hodhill & Florian Hofer w DOMu
  • Olbrzym i Kurdupel w Niebostanie
  • Koncert zespołu Public Relations
  • Koncert Burning Hearts
  • Enej w Konstantynowie Łódzkim
  • Zorak - Koncert promujący płytę - Świadomość + Goście
  • Koncert Walentynkowy ''Amor Vincit Omnia'' - poemat symfoniczny
  • Love Will Tear Us Apart
  • Walentynki z The Bootels
  • Walentynkowy koncert Hodhill & Naked Root
  • Łąki Łan: Anty-Walentynki
  • Natalia Natu Przybysz - Koncert Walentynkowy
  • Raggamuffin Love!
  • NekroWalentynki - projekcja + koncert NEKROWAFLI
  • Figo Fagot Antywalentynki w Dekompresji
  • Koncert walentynkowy „Metafizic"
  • O Fortuno, władczyni świata - koncert symfoniczny
  • Jam Session
  • Little White Lies akustycznie w 102
  • Cute Mess & goście specjalni - koncert
  • Koncert zespołu Triple Sec
  • Natalie Loves You w Scenografii - koncert
  • Koncert Puzonowy TrombonanS Quartet
  • „Pójdź ze mną, w dłoni dłoń”
  • KARI "Wounds and Bruises" w Scenografii
  • CO TU JEST GRANE – Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu
  • Free D Trio
  • CO TU JEST GRANE – Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu
  • Statyści - koncert
  • Thank You J Dilla vol.2
  • Drop Pants w Stereo
  • WNDKR w Scenografii
  • Kopyt/Kowalski w Grandzie
  • Koncert zespołu Wowa z Charkowa
  • Beneficjenci Splendoru w Niebostanie
  • Koncert Kuśka Brothers
  • Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing
  • Szostakowicz i Haydn
  • Sjón - Silent Disco - Lodowisko
  • Najbardziej wystrzałowe łódzkie wydarzenie kulturalne 2013!
  • Koncert zespołu Dikanda
  • Moskwa + Konkubent w Scenografii
  • Trabanda - koncert
  • Manuka w Scenografii
  • Koncert zespołu Mazowsze
  • Scotch & Jazz w Klubie Szafa
  • Koncert Małgorzaty Hutek
  • Koncert zespołu Colorado Band
  • Koncert Fabryka Kości, Eskalacja i S.T.O.R.N.
  • Koncert zespołu Tattva
  • Watching Me Fall, After Laughter, Incitement w Grandzie
  • Romuald Spychalski zaprasza....
  • Koncert zespołu QBEK
  • The Stylacja - koncert
  • Tune "Identity" w Scenografii + after z Mono
  • Hamletyzowanie
  • Amourette Duo vol.4 Koncert Akustyczny w 102
  • Backspace w Scenografii
  • Sing Your Life! prezentuje: ·Y· (Ypsilon) [Barcelona], Skinny Girls [ŁDZ]
  • Zimowe piosenki - koncert Andrzeja Piasecznego
  • SEI A w DOMu
  • Majestic & Wah Na Tah w Stereo Krogs
  • Wino-Granie: MARIKA | unplugged
  • ZAGI akustycznie w Scenografii
  • Siódme urodziny zespołu Alegorya!
  • Umrzeć z Tęsknoty - Najpiękniejsze piosenki żydowskie
  • Kompozytorskie paralele - odsłona druga
  • Koncert Tenebris, Rotengeist, Youdash
  • Kapitan KaCeZet & Fundamenty w Łodzi
  • Jam Session w Wytwórni
  • Rosyjskie Ballady i Romanse
  • Agnieszka Hekiert – koncert
  • Bezsensu + Concrete Hills - koncert
  • Koncert: Magnificent Muttley w Scenografii + Ted Nemeth
  • 3 Maraton NaDętych
  • Cartoon Violence w Klubokawiarni Granda!
  • Dobry Wieczór - Elektryczny Węgorz/Snowid/Eddie Rebel
  • Koncert Shoot That Monkey
  • Blisko Pola - premiera klipu + koncert
  • Koncert: SteamLove w Scenografii
  • Jamaican Stylee
  • Eugeniusz Kowalski Band - koncert
  • Kayah - Transoriental Orchestra
  • Novika Heart Times Tour 2014 w Scenografii
  • Operate w Szafie
  • Koncert C.O.D. w Scenografii
  • „Trąceni szaleństwem”
  • "Deszcze łzy mi obmywały..." – koncert muzyki cygańskiej
  • Beatrice Lillywhite prezentuje: TexasBob Juarez + Paul Littler
  • XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Aleksandrowie Łódzkim
  • Nie tylko kolędy
  • Koncert Jane Doe w Stereo
  • 2 urodziny Stargazer
  • Molly Nilsson - koncert w Owocach i Warzywach
  • Myslovitz - 1.577
  • Gdzie jest nos?
  • Sylwester Bałkański w Szafie
  • Koncert Kuśka Brothers - ODWOŁANY!
  • Chaos Party D.I.Y. vol.1
  • Jazzujący Nowy Rok
  • Gala Energii Kultury 2013 - Koncert Ani Rusowicz
  • Koncert uniwersytecki
  • Koncert na rzecz XXII Finału WOŚP w Bałuckim Ośrodku Kultury LUTNIA
  • Confusion Project
  • Występ zespołu Overhood i znakomitych gości...
  • II urodziny portalu lodzkirap.pl
  • Pocałunek - śpiera Małgorzata Flegel
  • "Sylwestrowej Nocy Czar"
  • Koncert Sylwestrowy - "Ten piękny, wspaniały świat". Premiera!
  • Wieczór sylwestrowy - Sylwester po polsku - "Zwariować można" plus niespodzanki!
  • Wieczór sylwestrowy z „DIVĄ”
  • "Sylwestrowej Nocy Czar"
  • Sylwester 2013 w Łodzi
  • Starry, Retarded Fish, Dead Amoeba - koncert
  • C.O.D. : Święta bez prądu
  • Random Trip i Wahadłowiec w DOMu
  • Koncert Ted Nemeth
  • KG Band w Scenografii
  • Kuki Monstah serwuje Jazztka do kawy
  • Już Nie Żyjesz - koncert
  • AHEAD i R.I.D. - koncert
  • Ten Typ Mes
  • Wieczór z Hanną Banaszak w Pałacu Połączonych Pasją
  • Wigilia dla nieobecnych
  • Coraz bliżej Święta…
  • The Cookies w Scenografii
  • Zakończenie Roku Tuwimowskiego z Rambo Jet
  • Split Show w DOMu
  • Skubas w Scenografii
  • Michał Bajor – MOJE PODRÓŻE – recital premierowy
  • Melodia duszy - zajęcia z pracy z głosem
  • Finał RochFest 2013
  • Koncert Crunk i Strony
  • FIGO FAGOT
  • Verdi z Nowego Świata
  • Mały Chór Wielkich Serc
  • Muzyka na polskich dróżkach
  • Gaba Kulka w Niebostanie
  • Buldog koncert w Łodzi
  • Koncert The Capsels i Hammer Hed
  • Pomorzanie w centrum Polski
  • Acid Drinkers w Dekompresji
  • "Koncert Wigilijny" w Muzeum Miasta Łodzi
  • Jam Session w Szafie
  • Sorry Boys
  • Sorry Boys w Scenografii
  • YELLOW STAGE: „Utah Jazz, czyli zespół z trąbką”
  • Smooth Beans w Klubokawiarni Granda
  • Koncert: Kaliber 44 w ramach VII Festiwalu Puls Literatury
  • „2 MARATON NaDĘTYCH”
  • Gówno w Grandzie
  • Muzyczne chwile z Maćkiem i Krzyśkiem
  • Żydzi polscy według Tuwima
  • The Dumplings zagrają w DOMu
  • Anna Maria Jopek
  • 5-cio lecie Magister Ninja
  • KamieńKamieńKamień - koncert w Szafie
  • Dr Misiu w Scenografii
  • Koncert Anity Lipnickiej w Konstantynowie Łódzkim
  • RockFest
  • Indios Bravos
  • Red Lips – Koncert kameralny
  • Galaretkowy Dżezz w Spalonych Słońcem
  • Muzyczne uniwersum
  • Tymon &The Transistors - koncert w Niebostanie!
  • Koncert Damiana Ukeje
  • L.Stadt/Little White Lies - Ekspresowe Sesje Nagraniowe w Radiu Łódź 2013
  • Bisz x Mam na imię Aleksander x RapStationCrew w Łodzi
  • JELONEK w Dekompresji
  • Łagodna Pianka
  • Hyperactive Kid w Bajkonurze
  • Dominika Zioło - koncert
  • Alterpol: Babadag - koncert w OiW
  • Young Stadium Club - koncert premierowy w klubie Scenografia
  • Spirit w Klubie DOM
  • Koncert dyplomowy studentów AM w ramach akcji "Kultura60+"
  • DŻEM w Dekompresji
  • Koncert C.O.D.
  • DOM Otwarty
  • Waglewski Fisz Emade
  • Możdżer-Danielsson-Fresco - „POLSKA”
  • Czesław Śpiewa w Konstantynowie Łódzkim!
  • Discotex - disco music festival - UWAGA! ZMIANA TERMINU
  • AUTUMN REGGAE FEST : Natural Dread Killaz, TaLLib, Mesajah & Riddim Bandits
  • Psychocukier: Premiera płyty "Diamenty"
  • Koncert zespołów Bezmiar i Support
  • Koncert zespołu Przejście
  • Wielka Sława to Żart w Teatrze Muzycznym
  • Mikołaj Trzaska i Screaming Ear w Bajkonurze
  • Revlovers i Ted Nemeth w Klubie Łódź Kaliska
  • 8 urodziny zespołu Tres Botellas De La Leche - ODWOŁANE
  • Clock Machine i Drop Pants w Scenografii
  • Alterpol: Robert Piernikowski - koncert w OiW
  • Koncert Jazzowy Agnieszki Nastarowicz - ODWOŁANE
  • Słowisień i inne Słopiewnie
  • Alterpol: T'ien Lai & Tundra - koncert w OiW
  • LDZ Alternatywa 2013: WOVOKA
  • Yedo Gibson Trio w Bajkonurze
  • Mela Koteluk - jesienna trasa koncertowa
  • Speaking Concert "Ostatnie Requiem, czyli M jak Mozart" w Łodzi
  • Koncert zespołu Fabrykanci
  • Koncert Hoodoo Band w Stereo Krogs
  • Rap w Scenografii
  • AGA ZARYAN - "Remembering Nina & Abbey"
  • Wunder Wave 80
  • Bandstart w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Backup
  • Balkan Pimps - After po koncercie z Mono i Late
  • Chłopcy kontra Basia
  • Slutocasters, Demolka, Skok, Strzelec, Rebel - koncert w DOMu
  • Zabili Mi Żółwia, Zorak and Wild Byczes, Lilu
  • Recital Piosenki Aktorskiej
  • Wieczór z Kubą Sienkiewiczem w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Joy Pop
  • Coma - koncert
  • Frozen Lakes, Hunted By The Waves & Pokrak w Scenografii
  • Alterpol & Little White Lies [akustycznie] - koncert w OiW
  • Marcelina - koncert
  • Koncert zespołu L.A.S.
  • Midnight Hour Trio
  • Please The Trees i Peter J. Birch w Łodzi
  • Amourette Acoustic Live Vol.3
  • Jam Session
  • Muzyka kameralna – rodzinnie
  • Pull The Wire& Over Again w Stereo
  • KABANOS / ZACIER - koncert
  • „Jazz w Pałacu” - Kuba Stankiewicz - KILAR
  • Koncert zespołów Blue Haze
  • Ania Dąbrowska - Samotność Po Zmierzchu Tour
  • Rockfest vol.2
  • Natalia Natu Przybysz w Scenografii - koncert odwołany
  • V Wojewódzki Przegląd Zespołów Młodzieżowych Różni i równi
  • XVI Łódzki Festiwal Chóralny – Cantio Lodziensis
  • Koncert zespołu Steamlove
  • The Cuts w Stereo Krogs
  • Specjalny koncert Concrete Hills w Scenografii + ogólnopolska premiera teledysku!
  • Ivan Monighetti zaprasza
  • GRUBSON & JAMAL
  • Jam Session w Szafie
  • Judy's Funeral - koncert
  • Holly Blue & Czary Mary Koszmary i Ćmy
  • Scena niezależna - V edycja
  • Koncert zespołu Revlovers
  • Collage w Scenografii
  • Koncert zespołu Jarzębina
  • Koncert zespołu Kult
  • TWIN PRIX w DOMU!
  • Latające Talerze w Lizard King
  • Psychocukier w Stereo
  • Nosowska.zip
  • Gural
  • We Are Your Music Mate Showcase Tour 2013 ŁÓDŹ/ Anthony Hopekins B-Day
  • Koncert zespołu Beata Kossowska & United Blues Experience
  • Soniamiki
  • Drop Pants, Statyści i Cinemon w Stereo
  • LDZ Alternatywa 2013: MISIA FF
  • Mikrokolektyw w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Forteca - Tydzień Patriotyczny
  • Luxtorpeda w Dekompresji
  • Fair Weather Friends
  • Koncert [haven] w DOMu!
  • Alterpol & EGGA - premierowy koncert w OiW!
  • Logophonic - koncert w Szafie
  • Scena niezależna - IV edycja
  • Kaseciarz zagra koncert w DOMu
  • Jam Session w Stereo Krogs
  • Chór Aleksandrowa
  • Let's talk 'bout rock czyli Radio na Żywo
  • Amy Winehouse - Live in London
  • Koncert zespołu Amnezja
  • Rambo Jet w Stereo
  • Koncert zespołu THE MELONS
  • Luna Ad Noctum & Skady Tour
  • Saint Electronic III with Jurek Przeździecki
  • Halloween z Public Relations
  • The Cookies
  • Marek Napiórkowski Trio w Bajkonurze
  • Akuzmatyczny fortepian
  • Cheap Drugs (hardcore punk) w Grandzie
  • Koncert Vasti Jackson'a
  • Tomasz Stańko New York Quartet - „Wisława”
  • Wowa z Charkowa koncert Nasza Russia
  • Koncert zespołu Hunter
  • Koncert Jerzego Połomskiego
  • Jaw Raw Blues Connection
  • Fabrykanci
  • Fismoll
  • Jet-Sons w Grandzie
  • The Analogs & Knockdown & Speed Jocker
  • Koncert zespołu ZGIEŁK
  • Butcher
  • Ponad Podziałami - Fokus & 5cet & Krzyku & Satan
  • Future Folk
  • Wieczór z Marią Sadowską w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Kaatakilla w DOMu
  • Strachy na Lachy
  • Coldair w Scenografii
  • Koncert zespołu TATTVA
  • Nat Osborn Band – koncert w Szafie!
  • 1926 w Grandzie
  • Jam Session w klubie Lizard King
  • The Stylacja
  • Koncert zespołów TRABANDA & BAOBAB
  • HAŃBA! Koncert w Grandzie
  • Dawid Podsiadło
  • Jacques Brel żyje i mieszka w Łodzi!
  • Koncert "Dotyk Skandynawskiego Jazzu"
  • Happysad w Dekompresji
  • DREKOTY - koncert + KAT'Z WHIZKERZZ - after party
  • Koncert zespołu SHERWOOD
  • Drop Pants Festival
  • Ananke
  • Atmospheric
  • MaroMaro w Grandzie
  • Sokół & Marysia Starosta - koncert
  • Beata i Bajm – 35 lat akustycznie i elektrycznie
  • Raggafaya
  • Jam Session w Szafie
  • Poluzjanci
  • Brennnessel on Tour 2013. Kamp! i Rebeka
  • Oneiric
  • BLADY JELEŃ w klubie DOM
  • Marek Dyjak
  • Sensual Party
  • KLANCYK: Longplay przybywa do Łodzi
  • Mikromusic
  • Pathology
  • Koncert The Frozen Bird i afterparty z Se-Ma-Forem
  • Gordon Haskell - Live Stage Aleksandrów Łódzki
  • Fish w Dekompresji
  • Gemini Abyss
  • Richard Bona
  • Koncert zespołu Irena
  • Plum
  • Stoner Band - Landszaft
  • Alterpol - ENCHANTED HUNTERS - koncert w OiW
  • Tides From Nebula
  • LXMP & HOKEI
  • Salsoteka z Project Salsa
  • MYRRA RÓS & VAR
  • Kamień Kamień Kamień
  • Babu Król w Niebostanie
  • Wolfgang in a Truck
  • Highway Rider
  • Urodziny Dj Infinity & Mc Akira - D'n'B Melody vol.11
  • Grai & Radogost & Dalriada & Morhana
  • Adi Jazz Festiwal w Teatrze Muzycznym
  • Koncert Chóru Stowarzyszenia Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki
  • Folkowe Inspiracje - Brzmienia Kontynentów
  • Koncert finałowy XI Wojewódzkiego Festiwalu Twórczości Abstynenckiej NADZIEJO PROWADŹ’2013
  • Krzysztof Kiljański
  • Jane Doe
  • It's Rock'N'Roll Baby!!!
  • FUKA LATA
  • Tattva & The Dust
  • Alterpol WE DRAW A - koncert w OiW
  • Megitza & Andreas Kapsalis
  • TANGO ROMANS - Międzynarodowy Festiwal Tanga Salon
  • THE BOOTLES
  • Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band
  • Magda Steczkowska
  • Pożegnanie Lata z Radiem Łódź
  • ALKOMAT
  • Maze of Sound & Dla Kontrastu
  • WILD BLUES SLIVOVICA
  • Marynarze i Bielas! koncert w Foto Cafe 102
  • Podwójny koncert: Plasma radio & Crab Invasion
  • Otwarcie sceny niezależnej
  • Już Nie Żyjesz + Krem - 2 plenerowe koncerty na podwórzu OFFa
  • Koncerty i filmy muzyczne na dużym ekranie
  • Urbanator Days
  • JAZZY SUNDAY
  • Koncert główny XVI Festiwalu Muzyki Filmowej
  • Cher Performance
  • Bernays Propaganda w Grandzie
  • Karcer
  • GENESIS Classic - Ray Wilson & Quartet
  • Servants Of Silence + This Great End w Luce
  • Wieczór z Piotrem Bukartykiem w Pałacu Połączonych Pasją
  • XVI Festiwal Muzyki Filmowej w Łodzi – Lucjan Kaszycki
  • The Washing Machine
  • Klara "Away"
  • Elektryczny Węgorz - koncert w 102!
  • Koncert dla ucha malucha
  • Filharmonia dla maluchów
  • JAZZY SUNDAY
  • Adi Jazz przedpremierowo w Manufakturze
  • COLORADO BAND
  • Wild Blues Slivovica
  • Zbigniew Preisner - The four Colors of Lodz
  • Summer Dying Loud 2013
  • FACE TO FACE
  • Urodziny Juliana Tuwima
  • Koncert 2f Acoustic w Buddha Pub
  • Asthenia
  • kIRk na żywo w OiW!
  • Mixer Regionalny Łódzkie 2013
  • ANTIMELODIX w Grandzie
  • The Sunlit Earth
  • Pożegnanie Wakacji na OFFie! SONIAMIKI live + SILENT DISCO na podwórzu !
  • Keep Calm & Go To Lordi's with Roko & CJ.
  • Dissolved & Highway Rider
  • Leszek Żądło European Jazz Ensemble
  • Song of the South - Redneck Rampage, Death Denied, Shell Shock
  • Control Voltage Project "Turecki Hołd Dla Komedy"
  • Fracture w Grandzie
  • Robbie Williams: The crown stadium tour 2013
  • Festiwal "Kolory Polski" w Aleksandrowie Łódzkim
  • Paleiro Blantanama
  • The Melons w Buddha Pub
  • Koncert zespołu Polish Jazz Quartet "Trzaskowski & Komeda"
  • The Resignators
  • Manu Summer Jazz Sundays
  • SDGE w Luce
  • HOW HOW - koncert w OiW
  • Robot Orchestra w Grandzie
  • Letnia scena ESKI
  • Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!
  • Ahead i Dead Parade
  • Jazzowe kolory miłości
  • Janusz Zdunek + Marienburg
  • Koncert hardcore-punk w Grandzie
  • Koncert D’Dorsh
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Koncerty Letnie w Altanie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Geyer Music Factory 2013
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • The Melons w Irish Pubie
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych
  • Styczeń 2014
  • Pocałunek - śpiera Małgorzata Flegel
  • "Sylwestrowej Nocy Czar"
  • Koncert Sylwestrowy - "Ten piękny, wspaniały świat". Premiera!
  • Wieczór sylwestrowy - Sylwester po polsku - "Zwariować można" plus niespodzanki!
  • Wieczór sylwestrowy z „DIVĄ”
  • "Sylwestrowej Nocy Czar"
  • Sylwester 2013 w Łodzi
  • Starry, Retarded Fish, Dead Amoeba - koncert
  • C.O.D. : Święta bez prądu
  • Random Trip i Wahadłowiec w DOMu
  • Koncert Ted Nemeth
  • KG Band w Scenografii
  • Kuki Monstah serwuje Jazztka do kawy
  • Już Nie Żyjesz - koncert
  • AHEAD i R.I.D. - koncert
  • Ten Typ Mes
  • Wieczór z Hanną Banaszak w Pałacu Połączonych Pasją
  • Wigilia dla nieobecnych
  • Coraz bliżej Święta…
  • The Cookies w Scenografii
  • Zakończenie Roku Tuwimowskiego z Rambo Jet
  • Split Show w DOMu
  • Skubas w Scenografii
  • Michał Bajor – MOJE PODRÓŻE – recital premierowy
  • Melodia duszy - zajęcia z pracy z głosem
  • Finał RochFest 2013
  • Koncert Crunk i Strony
  • FIGO FAGOT
  • Verdi z Nowego Świata
  • Mały Chór Wielkich Serc
  • Muzyka na polskich dróżkach
  • Gaba Kulka w Niebostanie
  • Buldog koncert w Łodzi
  • Koncert The Capsels i Hammer Hed
  • Pomorzanie w centrum Polski
  • Acid Drinkers w Dekompresji
  • "Koncert Wigilijny" w Muzeum Miasta Łodzi
  • Jam Session w Szafie
  • Sorry Boys
  • Sorry Boys w Scenografii
  • YELLOW STAGE: „Utah Jazz, czyli zespół z trąbką”
  • Smooth Beans w Klubokawiarni Granda
  • Koncert: Kaliber 44 w ramach VII Festiwalu Puls Literatury
  • „2 MARATON NaDĘTYCH”
  • Gówno w Grandzie
  • Muzyczne chwile z Maćkiem i Krzyśkiem
  • Żydzi polscy według Tuwima
  • The Dumplings zagrają w DOMu
  • Anna Maria Jopek
  • 5-cio lecie Magister Ninja
  • KamieńKamieńKamień - koncert w Szafie
  • Dr Misiu w Scenografii
  • Koncert Anity Lipnickiej w Konstantynowie Łódzkim
  • RockFest
  • Indios Bravos
  • Red Lips – Koncert kameralny
  • Galaretkowy Dżezz w Spalonych Słońcem
  • Muzyczne uniwersum
  • Tymon &The Transistors - koncert w Niebostanie!
  • Koncert Damiana Ukeje
  • L.Stadt/Little White Lies - Ekspresowe Sesje Nagraniowe w Radiu Łódź 2013
  • Bisz x Mam na imię Aleksander x RapStationCrew w Łodzi
  • JELONEK w Dekompresji
  • Łagodna Pianka
  • Hyperactive Kid w Bajkonurze
  • Dominika Zioło - koncert
  • Alterpol: Babadag - koncert w OiW
  • Young Stadium Club - koncert premierowy w klubie Scenografia
  • Spirit w Klubie DOM
  • Koncert dyplomowy studentów AM w ramach akcji "Kultura60+"
  • DŻEM w Dekompresji
  • Koncert C.O.D.
  • DOM Otwarty
  • Waglewski Fisz Emade
  • Możdżer-Danielsson-Fresco - „POLSKA”
  • Czesław Śpiewa w Konstantynowie Łódzkim!
  • Discotex - disco music festival - UWAGA! ZMIANA TERMINU
  • AUTUMN REGGAE FEST : Natural Dread Killaz, TaLLib, Mesajah & Riddim Bandits
  • Psychocukier: Premiera płyty "Diamenty"
  • Koncert zespołów Bezmiar i Support
  • Koncert zespołu Przejście
  • Wielka Sława to Żart w Teatrze Muzycznym
  • Mikołaj Trzaska i Screaming Ear w Bajkonurze
  • Revlovers i Ted Nemeth w Klubie Łódź Kaliska
  • 8 urodziny zespołu Tres Botellas De La Leche - ODWOŁANE
  • Clock Machine i Drop Pants w Scenografii
  • Alterpol: Robert Piernikowski - koncert w OiW
  • Koncert Jazzowy Agnieszki Nastarowicz - ODWOŁANE
  • Słowisień i inne Słopiewnie
  • Alterpol: T'ien Lai & Tundra - koncert w OiW
  • LDZ Alternatywa 2013: WOVOKA
  • Yedo Gibson Trio w Bajkonurze
  • Mela Koteluk - jesienna trasa koncertowa
  • Speaking Concert "Ostatnie Requiem, czyli M jak Mozart" w Łodzi
  • Koncert zespołu Fabrykanci
  • Koncert Hoodoo Band w Stereo Krogs
  • Rap w Scenografii
  • AGA ZARYAN - "Remembering Nina & Abbey"
  • Wunder Wave 80
  • Bandstart w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Backup
  • Balkan Pimps - After po koncercie z Mono i Late
  • Chłopcy kontra Basia
  • Slutocasters, Demolka, Skok, Strzelec, Rebel - koncert w DOMu
  • Zabili Mi Żółwia, Zorak and Wild Byczes, Lilu
  • Recital Piosenki Aktorskiej
  • Wieczór z Kubą Sienkiewiczem w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Joy Pop
  • Coma - koncert
  • Frozen Lakes, Hunted By The Waves & Pokrak w Scenografii
  • Alterpol & Little White Lies [akustycznie] - koncert w OiW
  • Marcelina - koncert
  • Koncert zespołu L.A.S.
  • Midnight Hour Trio
  • Please The Trees i Peter J. Birch w Łodzi
  • Amourette Acoustic Live Vol.3
  • Jam Session
  • Muzyka kameralna – rodzinnie
  • Pull The Wire& Over Again w Stereo
  • KABANOS / ZACIER - koncert
  • „Jazz w Pałacu” - Kuba Stankiewicz - KILAR
  • Koncert zespołów Blue Haze
  • Ania Dąbrowska - Samotność Po Zmierzchu Tour
  • Rockfest vol.2
  • Natalia Natu Przybysz w Scenografii - koncert odwołany
  • V Wojewódzki Przegląd Zespołów Młodzieżowych Różni i równi
  • XVI Łódzki Festiwal Chóralny – Cantio Lodziensis
  • Koncert zespołu Steamlove
  • The Cuts w Stereo Krogs
  • Specjalny koncert Concrete Hills w Scenografii + ogólnopolska premiera teledysku!
  • Ivan Monighetti zaprasza
  • GRUBSON & JAMAL
  • Jam Session w Szafie
  • Judy's Funeral - koncert
  • Holly Blue & Czary Mary Koszmary i Ćmy
  • Scena niezależna - V edycja
  • Koncert zespołu Revlovers
  • Collage w Scenografii
  • Koncert zespołu Jarzębina
  • Koncert zespołu Kult
  • TWIN PRIX w DOMU!
  • Latające Talerze w Lizard King
  • Psychocukier w Stereo
  • Nosowska.zip
  • Gural
  • We Are Your Music Mate Showcase Tour 2013 ŁÓDŹ/ Anthony Hopekins B-Day
  • Koncert zespołu Beata Kossowska & United Blues Experience
  • Soniamiki
  • Drop Pants, Statyści i Cinemon w Stereo
  • LDZ Alternatywa 2013: MISIA FF
  • Mikrokolektyw w Bajkonurze
  • Koncert zespołu Forteca - Tydzień Patriotyczny
  • Luxtorpeda w Dekompresji
  • Fair Weather Friends
  • Koncert [haven] w DOMu!
  • Alterpol & EGGA - premierowy koncert w OiW!
  • Logophonic - koncert w Szafie
  • Scena niezależna - IV edycja
  • Kaseciarz zagra koncert w DOMu
  • Jam Session w Stereo Krogs
  • Chór Aleksandrowa
  • Let's talk 'bout rock czyli Radio na Żywo
  • Amy Winehouse - Live in London
  • Koncert zespołu Amnezja
  • Rambo Jet w Stereo
  • Koncert zespołu THE MELONS
  • Luna Ad Noctum & Skady Tour
  • Saint Electronic III with Jurek Przeździecki
  • Halloween z Public Relations
  • The Cookies
  • Marek Napiórkowski Trio w Bajkonurze
  • Akuzmatyczny fortepian
  • Cheap Drugs (hardcore punk) w Grandzie
  • Koncert Vasti Jackson'a
  • Tomasz Stańko New York Quartet - „Wisława”
  • Wowa z Charkowa koncert Nasza Russia
  • Koncert zespołu Hunter
  • Koncert Jerzego Połomskiego
  • Jaw Raw Blues Connection
  • Fabrykanci
  • Fismoll
  • Jet-Sons w Grandzie
  • The Analogs & Knockdown & Speed Jocker
  • Koncert zespołu ZGIEŁK
  • Butcher
  • Ponad Podziałami - Fokus & 5cet & Krzyku & Satan
  • Future Folk
  • Wieczór z Marią Sadowską w Pałacu Połączonych Pasją
  • Koncert Kaatakilla w DOMu
  • Strachy na Lachy
  • Coldair w Scenografii
  • Koncert zespołu TATTVA
  • Nat Osborn Band – koncert w Szafie!
  • 1926 w Grandzie
  • Jam Session w klubie Lizard King
  • The Stylacja
  • Koncert zespołów TRABANDA & BAOBAB
  • HAŃBA! Koncert w Grandzie
  • Dawid Podsiadło
  • Jacques Brel żyje i mieszka w Łodzi!
  • Koncert "Dotyk Skandynawskiego Jazzu"
  • Happysad w Dekompresji
  • DREKOTY - koncert + KAT'Z WHIZKERZZ - after party
  • Koncert zespołu SHERWOOD
  • Drop Pants Festival
  • Ananke
  • Atmospheric
  • MaroMaro w Grandzie
  • Sokół & Marysia Starosta - koncert
  • Beata i Bajm – 35 lat akustycznie i elektrycznie
  • Raggafaya
  • Jam Session w Szafie
  • Poluzjanci
  • Brennnessel on Tour 2013. Kamp! i Rebeka
  • Oneiric
  • BLADY JELEŃ w klubie DOM
  • Marek Dyjak
  • Sensual Party
  • KLANCYK: Longplay przybywa do Łodzi
  • Mikromusic
  • Pathology
  • Koncert The Frozen Bird i afterparty z Se-Ma-Forem
  • Gordon Haskell - Live Stage Aleksandrów Łódzki
  • Fish w Dekompresji
  • Gemini Abyss
  • Richard Bona
  • Koncert zespołu Irena
  • Plum
  • Stoner Band - Landszaft
  • Alterpol - ENCHANTED HUNTERS - koncert w OiW
  • Tides From Nebula
  • LXMP & HOKEI
  • Salsoteka z Project Salsa
  • MYRRA RÓS & VAR
  • Kamień Kamień Kamień
  • Babu Król w Niebostanie
  • Wolfgang in a Truck
  • Highway Rider
  • Urodziny Dj Infinity & Mc Akira - D'n'B Melody vol.11
  • Grai & Radogost & Dalriada & Morhana
  • Adi Jazz Festiwal w Teatrze Muzycznym
  • Koncert Chóru Stowarzyszenia Śpiewaczego im. Stanisława Moniuszki
  • Folkowe Inspiracje - Brzmienia Kontynentów
  • Koncert finałowy XI Wojewódzkiego Festiwalu Twórczości Abstynenckiej NADZIEJO PROWADŹ’2013
  • Krzysztof Kiljański
  • Jane Doe
  • It's Rock'N'Roll Baby!!!
  • FUKA LATA
  • Tattva & The Dust
  • Alterpol WE DRAW A - koncert w OiW
  • Megitza & Andreas Kapsalis
  • TANGO ROMANS - Międzynarodowy Festiwal Tanga Salon
  • THE BOOTLES
  • Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band
  • Magda Steczkowska
  • Pożegnanie Lata z Radiem Łódź
  • ALKOMAT
  • Maze of Sound & Dla Kontrastu
  • WILD BLUES SLIVOVICA
  • Marynarze i Bielas! koncert w Foto Cafe 102
  • Podwójny koncert: Plasma radio & Crab Invasion
  • Otwarcie sceny niezależnej
  • Już Nie Żyjesz + Krem - 2 plenerowe koncerty na podwórzu OFFa
  • Koncerty i filmy muzyczne na dużym ekranie
  • Urbanator Days
  • JAZZY SUNDAY
  • Koncert główny XVI Festiwalu Muzyki Filmowej
  • Cher Performance
  • Bernays Propaganda w Grandzie
  • Karcer
  • GENESIS Classic - Ray Wilson & Quartet
  • Servants Of Silence + This Great End w Luce
  • Wieczór z Piotrem Bukartykiem w Pałacu Połączonych Pasją
  • XVI Festiwal Muzyki Filmowej w Łodzi – Lucjan Kaszycki
  • The Washing Machine
  • Klara "Away"
  • Elektryczny Węgorz - koncert w 102!
  • Koncert dla ucha malucha
  • Filharmonia dla maluchów
  • JAZZY SUNDAY
  • Adi Jazz przedpremierowo w Manufakturze
  • COLORADO BAND
  • Wild Blues Slivovica
  • Zbigniew Preisner - The four Colors of Lodz
  • Summer Dying Loud 2013
  • FACE TO FACE
  • Urodziny Juliana Tuwima
  • Koncert 2f Acoustic w Buddha Pub
  • Asthenia
  • kIRk na żywo w OiW!
  • Mixer Regionalny Łódzkie 2013
  • ANTIMELODIX w Grandzie
  • The Sunlit Earth
  • Pożegnanie Wakacji na OFFie! SONIAMIKI live + SILENT DISCO na podwórzu !
  • Keep Calm & Go To Lordi's with Roko & CJ.
  • Dissolved & Highway Rider
  • Leszek Żądło European Jazz Ensemble
  • Song of the South - Redneck Rampage, Death Denied, Shell Shock
  • Control Voltage Project "Turecki Hołd Dla Komedy"
  • Fracture w Grandzie
  • Robbie Williams: The crown stadium tour 2013
  • Festiwal "Kolory Polski" w Aleksandrowie Łódzkim
  • Paleiro Blantanama
  • The Melons w Buddha Pub
  • Koncert zespołu Polish Jazz Quartet "Trzaskowski & Komeda"
  • The Resignators
  • Manu Summer Jazz Sundays
  • SDGE w Luce
  • HOW HOW - koncert w OiW
  • Robot Orchestra w Grandzie
  • Letnia scena ESKI
  • Enjoy Yourself! Ska Reggae Party!
  • Ahead i Dead Parade
  • Jazzowe kolory miłości
  • Janusz Zdunek + Marienburg
  • Koncert hardcore-punk w Grandzie
  • Koncert D’Dorsh
  • Cruel Summer Tour w Grandzie
  • Koncerty Letnie w Altanie
  • Asthenia w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Koncert Charytatywny | RAP GRILL
  • Klawo & Soundwitch w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Dawid Podsiadło w Scenografii
  • Kamil Bednarek w Manufakturze
  • Koncert The Mugshots
  • Eric Gales Band w Klubie Mandala
  • Ghetto w Lizard Kingu
  • Wieczór bluesowy. Koncert zespołu Faja Manitou
  • Koncert zespołu Crunk w Stereo Krogs
  • SDGE w Luce
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • Zgiełk w Lizardzie
  • Headboat w Iron Horse
  • Drop Pants, Dead Richard i Spitfire w Stereo Krogs
  • Geyer Music Factory 2013
  • Bandaż Elastyczny w Irish Pubie
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • The Melons w Irish Pubie
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Amourette Acoustic Live vol2!
  • Hexa, Gwardia, Blind Rusty Box w Stereo Krogs
  • W Krainie Łagodności. Koncert Michała Łanuszki
  • Highway Rider i De'Formacja na scenie Iron Horse
  • Koncert promujący - MiędzySłowami - "2" + goście
  • Masecki & Moretti
  • Kamień Kamień Kamień w Lizardzie
  • Celtic Fusion . Koncert grupy Jig Reel Maniacs (JRM)
  • Koncert charytatywny - Te-Lie-Visiojn, Zorak & Wild Bitches oraz Green w Stereo Krogs
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Room 94
  • Koncert Ewy Farnej
  • Rock Ressurection Jimmi & More - Gitarowe Dziady
  • Fonografika Young Stage Łódź - Finał Regionalny - DOM
  • Koncert Mama Rockberry w Lizardzie
  • Cherry Night: Eudezet Rap Nites
  • Koncert TOTO
  • Marcelina unplugged w Bibliotece
  • Bandaż Elastyczny w Lizardzie
  • Festiwalowe preludium
  • Yapowe klimaty. Koncert grupy Grzmiąca Półlitrówa
  • Slaughter Of The Souls w Stereo Krogs
  • Koncert Usta + Ahead w Iron Horse
  • Lucri Causa w Irish Pubie
  • PRELUDIUM 2013 - XV Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Muzyki Elektronicznej
  • Stargazer w Lizard King
  • GREEN - Buntownicy i Lojaliści - koncert premierowy!!! (Klasik/WGWC/NTK/Soundbusters/C.E.L. Crew/Wyga/Na Pół Etatu/ Proceente/ Łysonżi Dżonson/ W.E.N.A.)
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Kuśka Brothers zagrają w Stereo Krogs
  • Drake Sea Folk Group - Celtycka Noc Świętojańska
  • Urodziny Szymona "Wiśni" Wiśniewskiego - Alegorya, Shell Shock, Usta
  • 2 Faces Trio w Lizardzie
  • Koncert Sweet & Hot Jazz Band oraz impreza w stylu lat 20/30.
  • Koncert Yogo Jankowskiej
  • Kaen i Hary w Luce
  • The Washing Machine w DOMu
  • Alvon Johnson Blues Band
  • Koncert Drop Pants w Iron Horse
  • „Muzyczne wspomnienie o Mieczysławie Foggu”
  • California Stories Uncovered & Hatifnats - koncert w DOMu
  • Lion's Mane [chillwave/IDM] - ostatni koncert w OiW przed wakacjami
  • VernisaggE & Rooster w Lizardzie
  • Wieczór szantowy - Jolly Roger
  • Hammer Hed w Stereo Krogs
  • Emily & Przemysław Rogala w Irish Pubie
  • 10. urodziny City Bum Bum - Noc Żywych Bębnów
  • Talenty prosto z pieca! Występ studentów 3 i 4 roku PWSTViT im. L. Schillera w Łodzi
  • Expandable Youth Fest vol.1 - ku pamięci Jeffa Hannemana
  • Koncert Danny Boy Experience w Lizard King
  • Samokhin Band - I Oficjalny Koncert w Klubie Bedroom!!!
  • Fabrykanci w Iron Horse
  • Sweet & Kot Jazzband w Scenografii
  • Koncert Road Stone w Stereo Krogs
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja "Słodkiego" Zarzeckiego
  • Egzamin Wydziału Jazzu im. S. Moniuszki w Łodzi. Gość specjalny: Jazzowy Chór Wytwórni
  • Koncert piosenek o Łodzi
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #8 (Statyści, Concrete Hills, Playman )
  • Koncert Medium w Luce
  • Wieczór szantowy - Z dala od Zgiełku
  • Sabotage w Stereo Krogs
  • Qbek w Irish Pubie
  • Wieczór szantowy - SekstanZ
  • Koncert Jane Doe w Stereo Krogs
  • Funny Fingers w Irish Pubie
  • Koncert Erica Claptona
  • Juwenalia Politechniki Łódzkiej
  • Fotofestiwal: koncert Plastic i slide show
  • Domowe Melodie
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (trzecia edycja)
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Koncert Petera J. Bircha w Szafie
  • Recital Aleksandry Henkiel-Jachowicz
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacj #7 (nolife, Eternal Fever, Fireball)
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • "Na Pozór" - koncert pamięci Bogusława Meca
  • Koncert Eweliny Lisowskiej - W stronę słońca
  • Tede Elliminatour 2013 Łódź
  • Koncert Bocadillos, Voltage i Rave w Stereo Krogs
  • Żeglarski piątek w Irish Pub - Nastarowicz Band
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: Dominika Zioło " Między Nami"
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #6 (C.O.D., Rockaine, Alegorya)
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Koncert smkkpm ULTRA - "Serce przepełnione DISCO"
  • Koncert DERISUM i CORYHORIN w Stereo Krogs
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Concrete Hills w Stereo Krogs
  • Asthenia w Iron Horse
  • Radio Niebieskie Oczy Heleny w Domu
  • Penny Jerz w Irish Pubie
  • Koncert Moniki Borzym
  • “W siódmym niebie”
  • Czwartkowa Prywatka - Sokół & Marysia Starosta & Włodi
  • FairyTaleShow w DOMu
  • Koncert Brown Time w Szafie
  • Amourette Acoustic Live
  • Rockiem w raka
  • Koncert flamenco Tierra y alma
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #5 (Crunk, Over Again?!, Ted Nemeth)
  • Chcę do nieba. LeningradŁódź
  • Trąceni szaleństwem
  • Wieczór szantowy. Męski Punkt Widzenia
  • Electric Tour 2013 - Barto i Demolka w DOMu
  • Koncert Gemini Abyss, Voltage i Polaris w Stereo Krogs
  • Ceili w Irish Pubie
  • Hardcore'owy wieczór w Luce
  • Music night - Max Farenthide
  • Wieczór Jazzowy. Sweet And Hot Jazz Band
  • Koncert Sherwood w Stereo Krogs
  • Koncert Fair Weather Friends
  • Qbek w Irish Pubie
  • Jonit, Niepsuj i GroNeX w Luce
  • Wieczór z muzyką rosyjską w Foto Cafe 102
  • Muzycznie Naszpikowani
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... (edycja druga)
  • Marcin Bachorski Trio
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #4 (Stargazer, Dżindżer Projekt, Usta)
  • Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Koncert Headboat w Iron Horse
  • Koncert zespołu Na Tak w Stereo Krogs
  • ROCKABILLY NIGHT: The Real Gone Tones/ MIKE GOWIN & Million in Cash Band/ Dj Oldstyle
  • Danny Boy Experience w Irish Pubie
  • Łódź vs Poznań w Luce
  • Clintwood w Stereo Krogs
  • Czesław Śpiewa w Dekompresji
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • Muzycznie Naszpikowani
  • Koncert premierowy: Hary / Zeus - 7 Grzechów
  • Marc Bernstein Quartet & Jam Session w Szafie
  • Musicalowe wspomnienia
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #3 (Te-Lie-Vision, Shell Shock, Hesus Bazooka)
  • Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego. Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Agnieszka Osiecka Niech no tylko zakwitną jabłonie reż. W. Kościelniak
  • "Piosennik" opieka artystyczna Andrzej Poniedzielski
  • Wild Blues Slivovica w Stereo Krogs
  • Klara – Away. Koncert przedpremierowy
  • Z Nowego Jorku do Egiptu
  • C.O.D. i Dead Richard czyli rock w Stereo Krogs
  • Vahanara w Iron Horse
  • Kult Unplugged
  • BackUp w Irish Pubie
  • Koncert Andrzeja „Słodkiego” Zarzeckiego
  • lodzkirap.pl x DJ MixAir prezentują... - I edycja
  • Pull The Wire i Over Again czyli punkrock w Stereo Krogs
  • KCB Krzysztof Ciesielski Band - Koncert
  • Flying Moses i Pchełki w Scenografii
  • ASTRAY TOUR SPRING
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #2 (Drop Pants, Substytut, Headboat)
  • Koncert interaktywny czyli "Bajka o blasznaym królu" na kwintet dęty drewniany
  • Psychocountry - koncert Macieja Maleńczuka z zespołem
  • Kamień Kamień Kamień w Stereo Krogs
  • Koncert Little White Lies
  • Koncert Ukeje w Wytwórni
  • Po instrument… na dział budowlany
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • Zdrowa Woda w Stereo Krogs
  • Koncert grupy poetycko-muzycznej Przeznaczenie
  • Koncert - mega gwiazda - WestBam
  • Koncert UL/KR w Niebostanie
  • Koncert KGBand - X lat dziłalności zespołu
  • Retro Trio w Irish Pubie
  • Koncert zespołu Rendez-Vous
  • Młodzi, Zdolni, Atrakcyjni: koncert Michał Milczarek Trio
  • Dick4Dick i The Abstinents grają w DOMU!
  • Fonografika Young Stage Łódź - Eliminacje #1 (Blowjoke, Sound Glass, Wild Blues Slivovica)
  • Cactus w Dekompresji
  • Romantyczne miniatury wokalne
  • Światowy Dzień Głosu
  • Koncert THE 12 TENORS i Grażyny Brodzińskiej
  • Koncert Peace & War w DOMu
  • Koncert kołobrzeskiego zespołu „Cisza Jak Ta”
  • Apteka, Kryzys i Nancy Regan czyli muzyczne legendy w STEREO KROGS
  • Koncert Pathology
  • Koncert Club de Paris w Irish Pubie
  • „Wiosna, ach to ty!”
  • Okrutny Leoncio i The Dust czyli rock w Stereo Krogs
  • Cash Point w Iron Horse
  • Sherwood w Irish Pubie
  • Etno Festiwal: João de Sousa & Fado Polaco oraz Megitza
  • Jaś Nastarowicz w Irish Pubie
  • PALCOLOR - koncert w Owocach i Warzywach
  • Ursynalia: Luxtorpeda, Chemia
  • Burn It Now
  • Kobranocka w Stereo Krogs
  • Rock Music Night
  • Tipsy Drivers & Harp Friends czyli mistrzowie harmonijki w Stereo Krogs
  • Bandaż Elastyczny w Iron Horse
  • Where is Luca Brasi? - Schizma, 10 Fold, Word Is Mine, You Are Wrong
  • The Toobes w Scenografii
  • Tone Raw – koncert jazzowy & jam session
  • Letni Chamski Podryw live - Prima Aprilis Party!
  • Impreza z jajem i... kamieniem...
  • Koncert Naczyń Połączonych i Wah Na Tah
  • Muzyczna Kuźnia Młodych