Grudzień 2013
  • Mistrzostwa Świata Super Enduro
  • Parkrun Łódź
  • Wtorkowe Grand Prix - oficjalny trening przed 2.Rundą ŁLK
  • Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
  • Mikołajkowy Parkrun
  • Mikołajki na Fali!
  • Odliczamy do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej
  • Jesienny spacer Zielonej Łodzi po parku Sienkiewicza
  • I Mistrzostwa Łodzi w Sprincie na Rolkach Terenowych
  • Parkrun
  • Łódzka Masa Krytyczna - listopad 2013
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Polski Cukier Muszynianka FAKRO Baank BPS
  • Łódź Garage Games – ogólnopolskie zawody CrossFit w Łodzi
  • Parkrun
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Atom Trefl Sopot
  • Parkrun Łódź
  • Widzew Łódź vs Legia Warszawa
  • Wycieczka rowerowa - Łódź Górna
  • Warsztaty z Graduados
  • Sobota z parkrun Łódź
  • Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
  • parkrun w Zaduszki
  • II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa "Atlas Arena Media Cup 2013"
  • Narodowy Dzień Sportu w Łodzi
  • Narodowy Dzień Sportu z parkrun Łódź
  • Łódzka Masa Krytyczna - październik
  • Spacer w Towarzystwem Przyjaciół Łodzi
  • Parkrun
  • Zorientuj się na Łódź w Parku Poniatowskiego
  • Aerobic dla studentów
  • Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Impel Wrocław
  • Sobotni Parkrun
  • Narty biegowe w Łodzi
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • Rowerowe wycieczki po Łodzi
  • Światowy Dzień parkrun
  • 1.runda Drużynowych Mistrzostw Łodzi
  • ŁKS Łódź - NER Poddębice
  • Master Pharm Budowlani SA Łódź - Ogniwo Sopot
  • KSW 24 - AFTER PARTY
  • KSW 24
  • ChKS Łódź - UMKS Trójka Ostrołęka
  • Łódzka Masa Krytyczna komiksowa - wrzesień
  • 5 Piknik Żeglarski
  • Tour de Kalonka
  • Lajtowa wycieczka wyruszy po raz trzeci!
  • Oznakuj swój rower z parkrun!
  • Kryterium Asów - 7.Runda Łódzkiej Amatorskiej Ligi Kartingowej
  • Łódź „Florbalki” CUP 2013
  • Turniej na zakończenie wakacji - DART
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • III Bieg Fabrykanta– 10 km lekcja historii Łodzi z atestem PZLA
  • Sierpniowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Parkujemy wśród drzew! cz. 2
  • UKS SMS Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • Skimboardowe zawody na plaży
  • I Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego i warsztaty Nordic Walking
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie olimpijskim
  • Orzeł Łódź -Kolejarz Rawag Rawicz
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Joga na Zdrowie!
  • Bule (Petanque) w Parku Staromiejskim
  • Joga w Parku Źródliska II
  • Biegi i Nordic Walking na urodziny Łodzi
  • Happy New Eyes II
  • Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Wakacyjna szkółka beach soccera
  • Capoeira w łódzkich parkach
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Nordic Walking i biegi - codziennie!
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Chodź do parku. Jest wtorek.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Listopad 2013
  • parkrun w Zaduszki
  • II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa "Atlas Arena Media Cup 2013"
  • Narodowy Dzień Sportu w Łodzi
  • Narodowy Dzień Sportu z parkrun Łódź
  • Łódzka Masa Krytyczna - październik
  • Spacer w Towarzystwem Przyjaciół Łodzi
  • Parkrun
  • Zorientuj się na Łódź w Parku Poniatowskiego
  • Aerobic dla studentów
  • Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Impel Wrocław
  • Sobotni Parkrun
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • Rowerowe wycieczki po Łodzi
  • Światowy Dzień parkrun
  • 1.runda Drużynowych Mistrzostw Łodzi
  • ŁKS Łódź - NER Poddębice
  • Master Pharm Budowlani SA Łódź - Ogniwo Sopot
  • KSW 24 - AFTER PARTY
  • KSW 24
  • ChKS Łódź - UMKS Trójka Ostrołęka
  • Łódzka Masa Krytyczna komiksowa - wrzesień
  • 5 Piknik Żeglarski
  • Tour de Kalonka
  • Lajtowa wycieczka wyruszy po raz trzeci!
  • Oznakuj swój rower z parkrun!
  • Kryterium Asów - 7.Runda Łódzkiej Amatorskiej Ligi Kartingowej
  • Łódź „Florbalki” CUP 2013
  • Turniej na zakończenie wakacji - DART
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • III Bieg Fabrykanta– 10 km lekcja historii Łodzi z atestem PZLA
  • Sierpniowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Parkujemy wśród drzew! cz. 2
  • UKS SMS Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • Skimboardowe zawody na plaży
  • I Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego i warsztaty Nordic Walking
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie olimpijskim
  • Orzeł Łódź -Kolejarz Rawag Rawicz
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Joga na Zdrowie!
  • Bule (Petanque) w Parku Staromiejskim
  • Joga w Parku Źródliska II
  • Biegi i Nordic Walking na urodziny Łodzi
  • Happy New Eyes II
  • Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Wakacyjna szkółka beach soccera
  • Capoeira w łódzkich parkach
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Nordic Walking i biegi - codziennie!
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Chodź do parku. Jest wtorek.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Październik 2013
  • Światowy Dzień parkrun
  • 1.runda Drużynowych Mistrzostw Łodzi
  • ŁKS Łódź - NER Poddębice
  • Master Pharm Budowlani SA Łódź - Ogniwo Sopot
  • KSW 24 - AFTER PARTY
  • KSW 24
  • ChKS Łódź - UMKS Trójka Ostrołęka
  • Łódzka Masa Krytyczna komiksowa - wrzesień
  • 5 Piknik Żeglarski
  • Tour de Kalonka
  • Lajtowa wycieczka wyruszy po raz trzeci!
  • Oznakuj swój rower z parkrun!
  • Kryterium Asów - 7.Runda Łódzkiej Amatorskiej Ligi Kartingowej
  • Łódź „Florbalki” CUP 2013
  • Turniej na zakończenie wakacji - DART
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • III Bieg Fabrykanta– 10 km lekcja historii Łodzi z atestem PZLA
  • Sierpniowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Parkujemy wśród drzew! cz. 2
  • UKS SMS Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • Skimboardowe zawody na plaży
  • I Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego i warsztaty Nordic Walking
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie olimpijskim
  • Orzeł Łódź -Kolejarz Rawag Rawicz
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Joga na Zdrowie!
  • Joga w Parku Źródliska II
  • Biegi i Nordic Walking na urodziny Łodzi
  • Happy New Eyes II
  • Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Wakacyjna szkółka beach soccera
  • Capoeira w łódzkich parkach
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Nordic Walking i biegi - codziennie!
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Chodź do parku. Jest wtorek.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Wrzesień 2013
  • KSW 24
  • ChKS Łódź - UMKS Trójka Ostrołęka
  • Łódzka Masa Krytyczna komiksowa - wrzesień
  • 5 Piknik Żeglarski
  • Tour de Kalonka
  • Lajtowa wycieczka wyruszy po raz trzeci!
  • Oznakuj swój rower z parkrun!
  • Kryterium Asów - 7.Runda Łódzkiej Amatorskiej Ligi Kartingowej
  • Łódź „Florbalki” CUP 2013
  • Turniej na zakończenie wakacji - DART
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • III Bieg Fabrykanta– 10 km lekcja historii Łodzi z atestem PZLA
  • Sierpniowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Parkujemy wśród drzew! cz. 2
  • UKS SMS Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • Skimboardowe zawody na plaży
  • I Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego i warsztaty Nordic Walking
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie olimpijskim
  • Orzeł Łódź -Kolejarz Rawag Rawicz
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Joga na Zdrowie!
  • Joga w Parku Źródliska II
  • Biegi i Nordic Walking na urodziny Łodzi
  • Happy New Eyes II
  • Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Wakacyjna szkółka beach soccera
  • Capoeira w łódzkich parkach
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Nordic Walking i biegi - codziennie!
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Chodź do parku. Jest wtorek.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Sierpień 2013
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Biegi i Nordic Walking na urodziny Łodzi
  • Happy New Eyes II
  • Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Lipiec 2013
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Czerwiec 2013
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Maj 2013
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • I rzut Ligi Juniorów
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Kwiecień 2013
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Marzec 2013
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Luty 2014
  • Śledź Winter Games
  • Łódzka Masa Krytyczna - styczeń 2014
  • Turniej hokeja na lodowisku w Manufakturze
  • Warsztat z cyklu "Pranayama i medytacja"
  • Parkrun
  • Ferie na lodowisku. Ruszają przygotowania do turnieju hokeja
  • Ferie 2014 z MOSiR!
  • W ferie poznaj capoeirę
  • Beef Master Budowlani Łódź - Siódemka SK Bank Legionovia Legionowo
  • Ferie w Carnival
  • Parkrun
  • Charytatywny Maraton Zumba Fitness - ODS dla WOŚP!
  • Pokaz capoeiry na WOŚP
  • Parkrun
  • Parkrun
  • Kwalifikacje do MŚ 2014
  • Łódzka Masa Krytyczna - grudzień
  • Parkrun
  • Mistrzostwa Świata Super Enduro
  • Parkrun Łódź
  • Wtorkowe Grand Prix - oficjalny trening przed 2.Rundą ŁLK
  • Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
  • Mikołajkowy Parkrun
  • Mikołajki na Fali!
  • Odliczamy do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej
  • Jesienny spacer Zielonej Łodzi po parku Sienkiewicza
  • I Mistrzostwa Łodzi w Sprincie na Rolkach Terenowych
  • Parkrun
  • Łódzka Masa Krytyczna - listopad 2013
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Polski Cukier Muszynianka FAKRO Baank BPS
  • Łódź Garage Games – ogólnopolskie zawody CrossFit w Łodzi
  • Parkrun
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Atom Trefl Sopot
  • Parkrun Łódź
  • Widzew Łódź vs Legia Warszawa
  • Wycieczka rowerowa - Łódź Górna
  • Warsztaty z Graduados
  • Sobota z parkrun Łódź
  • Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
  • parkrun w Zaduszki
  • II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa "Atlas Arena Media Cup 2013"
  • Narodowy Dzień Sportu w Łodzi
  • Narodowy Dzień Sportu z parkrun Łódź
  • Łódzka Masa Krytyczna - październik
  • Spacer w Towarzystwem Przyjaciół Łodzi
  • Parkrun
  • Zorientuj się na Łódź w Parku Poniatowskiego
  • Aerobic dla studentów
  • Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Impel Wrocław
  • Sobotni Parkrun
  • Narty biegowe w Łodzi
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • Rowerowe wycieczki po Łodzi
  • Światowy Dzień parkrun
  • 1.runda Drużynowych Mistrzostw Łodzi
  • ŁKS Łódź - NER Poddębice
  • Master Pharm Budowlani SA Łódź - Ogniwo Sopot
  • KSW 24 - AFTER PARTY
  • KSW 24
  • ChKS Łódź - UMKS Trójka Ostrołęka
  • Łódzka Masa Krytyczna komiksowa - wrzesień
  • 5 Piknik Żeglarski
  • Tour de Kalonka
  • Lajtowa wycieczka wyruszy po raz trzeci!
  • Oznakuj swój rower z parkrun!
  • Kryterium Asów - 7.Runda Łódzkiej Amatorskiej Ligi Kartingowej
  • Łódź „Florbalki” CUP 2013
  • Turniej na zakończenie wakacji - DART
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • III Bieg Fabrykanta– 10 km lekcja historii Łodzi z atestem PZLA
  • Sierpniowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Parkujemy wśród drzew! cz. 2
  • UKS SMS Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • Skimboardowe zawody na plaży
  • I Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego i warsztaty Nordic Walking
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie olimpijskim
  • Orzeł Łódź -Kolejarz Rawag Rawicz
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Joga na Zdrowie!
  • Bule (Petanque) w Parku Staromiejskim
  • Joga w Parku Źródliska II
  • Biegi i Nordic Walking na urodziny Łodzi
  • Happy New Eyes II
  • Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Wakacyjna szkółka beach soccera
  • Capoeira w łódzkich parkach
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Nordic Walking i biegi - codziennie!
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Chodź do parku. Jest wtorek.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II
  • Styczeń 2014
  • Parkrun
  • Łódzka Masa Krytyczna - grudzień
  • Parkrun
  • Mistrzostwa Świata Super Enduro
  • Parkrun Łódź
  • Wtorkowe Grand Prix - oficjalny trening przed 2.Rundą ŁLK
  • Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
  • Mikołajkowy Parkrun
  • Mikołajki na Fali!
  • Odliczamy do Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej
  • Jesienny spacer Zielonej Łodzi po parku Sienkiewicza
  • I Mistrzostwa Łodzi w Sprincie na Rolkach Terenowych
  • Parkrun
  • Łódzka Masa Krytyczna - listopad 2013
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Polski Cukier Muszynianka FAKRO Baank BPS
  • Łódź Garage Games – ogólnopolskie zawody CrossFit w Łodzi
  • Parkrun
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Atom Trefl Sopot
  • Parkrun Łódź
  • Widzew Łódź vs Legia Warszawa
  • Wycieczka rowerowa - Łódź Górna
  • Warsztaty z Graduados
  • Sobota z parkrun Łódź
  • Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
  • parkrun w Zaduszki
  • II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa "Atlas Arena Media Cup 2013"
  • Narodowy Dzień Sportu w Łodzi
  • Narodowy Dzień Sportu z parkrun Łódź
  • Łódzka Masa Krytyczna - październik
  • Spacer w Towarzystwem Przyjaciół Łodzi
  • Parkrun
  • Zorientuj się na Łódź w Parku Poniatowskiego
  • Aerobic dla studentów
  • Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Beef Master Budowlani Łódź vs Impel Wrocław
  • Sobotni Parkrun
  • Narty biegowe w Łodzi
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • Rowerowe wycieczki po Łodzi
  • Światowy Dzień parkrun
  • 1.runda Drużynowych Mistrzostw Łodzi
  • ŁKS Łódź - NER Poddębice
  • Master Pharm Budowlani SA Łódź - Ogniwo Sopot
  • KSW 24 - AFTER PARTY
  • KSW 24
  • ChKS Łódź - UMKS Trójka Ostrołęka
  • Łódzka Masa Krytyczna komiksowa - wrzesień
  • 5 Piknik Żeglarski
  • Tour de Kalonka
  • Lajtowa wycieczka wyruszy po raz trzeci!
  • Oznakuj swój rower z parkrun!
  • Kryterium Asów - 7.Runda Łódzkiej Amatorskiej Ligi Kartingowej
  • Łódź „Florbalki” CUP 2013
  • Turniej na zakończenie wakacji - DART
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • III Bieg Fabrykanta– 10 km lekcja historii Łodzi z atestem PZLA
  • Sierpniowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Parkujemy wśród drzew! cz. 2
  • UKS SMS Łódź - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • Skimboardowe zawody na plaży
  • I Bieg z okazji Święta Wojska Polskiego i warsztaty Nordic Walking
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Widzew Łódź - Górnik Zabrze
  • XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie olimpijskim
  • Orzeł Łódź -Kolejarz Rawag Rawicz
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Joga na Zdrowie!
  • Bule (Petanque) w Parku Staromiejskim
  • Joga w Parku Źródliska II
  • Biegi i Nordic Walking na urodziny Łodzi
  • Happy New Eyes II
  • Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
  • Lipcowa Łódzka Masa Krytyczna
  • Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w kolarstwie torowym
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • "Lato na Fali" I Wakacyjny Festyn Rodzinny
  • Wycieczka rowerowa
  • Plaża Open w Manufakturze
  • III Sztafetowy Maraton Szakala
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Parkrun – Łódź
  • Uliczny Kot - Goń, Kocie, GOŃ!
  • Wakacyjna szkółka beach soccera
  • Capoeira w łódzkich parkach
  • Warsztaty MMA z Dj Karpyou
  • Nordic Walking i biegi - codziennie!
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Chodź do parku. Jest wtorek.
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Wycieczka pod znakiem - duchów, skarbów, tajemnic i zagadek
  • Nieoficjalny VII Bieg Świętojański
  • Finał Ogólnopolski XIX edycji "Czwartków Lekkoatletycznych"
  • Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz
  • Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Masters" 2013 w Aleksandrowie Łódzkim
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • "Rower Dobry Na Cały Rok"- Wiosna
  • Parkrun – Łódź
  • Happy New Eyes II
  • POLSKA-BRAZYLIA-Liga Światowa
  • Święto Cykliczne 2013 - festiwal rowerowy w Łodzi
  • Bieg do Źródeł Olechówki
  • Niedzielne wycieczki po Łodzi
  • Lajtowa wycieczka rowerowa
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • 21. Memoriał Ludwika Szumlewskiego
  • Orzeł Łódź - ŻKS Litex MDM Polcopper
  • "Biznesowa Liga Pomocy" - Piłkarski Mecz Charytatywny
  • Regionalne zawody w skokach przez przeszkody
  • IV edycja Ligi Letniej CNBA na boiskach zewnętrznych
  • Widzew Łódź -Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Basketmania 2013
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Bądź Aktywna - Bieg dla Kobiet
  • „Łódź kobieca” - niedzielna spacery z przewodnikiem
  • Niedzielne Wycieczki Rowerowe
  • Bieg Ulica Piotrkowską
  • 11. Bieg Ulicą Piotrkowską
  • Otwarty Puchar Polski III. Międzynarodowe Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików Turniej Judo z okazji “Dnia Dziecka”
  • Parkrun – Łódź
  • Widzew Łódź - Legia Warszawa
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku cz. VII
  • Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
  • I rzut Ligi Juniorów
  • I Rodzinny rajd na orientację "Orientek 2013"
  • Frame Łódź - Radomskie Stowarzyszenie Bilardowe
  • Ogólnopolski Test Coopera dla Wszystkich
  • „Wyścigi Rowerkowe”
  • Majówkowy turniej badmintona
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
  • "Rowerem i pieszo wzniesienia łódzkie cieszą" -III Rajd
  • Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
  • Master Pharm Budowlani Łódź - Lechia Gdańsk
  • Z literaturą w plenerze i ... na rowerze – III Rajd Rowerowy
  • Textilcross-2013
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • III Majowy Piknik Sportowy
  • I Miting Lekkoatletyczny Kl. I
  • Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  • XXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów o "Srebrną Łódkę"
  • "Migiem" do Rogowa
  • VII Bieg Wdzięczności
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - AZS Uniwersytet T-H Radom
  • V Dycha Justynów – Janówka
  • Bike Orient – rajd
  • Parkrun – Łódź
  • Budowlani SA Łódź - KS Posnania Poznań
  • Strzelanie o Klejnot Rycerza Ł.T.S.B.K.
  • ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże - MECZ ODWOŁANY
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Niedzielne Spacery z Przewodnikiem- “Z Tuwimem w iluzjonie”
  • Biegam i Chodzę po Łodzi 2013
  • Aquathlon – czyli Puchar Dwóch Dyscyplin
  • Orzeł Łódź - Lubelski Węgiel KMŻ
  • ŁKS Commercecon Łódź -AZS Politechnika W-wska
  • Parkrun – Łódź
  • 23. Rajd Pamięci Narodowej
  • Widzew Łódź - Piast Gliwice
  • II etap Zorientuj się na Łódź – Stoki
  • Turniej rangi klubowej – DART
  • Widzew Łódź - Pisia Zygry
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Rozpoczęcie sezonu Motoryzacyjnego
  • Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie
  • Łódź Maraton Dbam o Zdrowie
  • Niedzielne wycieczki z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - Gwardia Opole
  • ŁKS Łódź - Cracovia - MECZ ODWOŁANY
  • Zawody na orientacje w Lesie Łagiewnickim
  • ChKS Łódź - Orlen II Płock
  • AKS UŁ Łódź - Pronar Hajnówka
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • UKS SMS Łódź - Wisła Nowy Korczyn
  • III Pabianicki Półmaraton ZHP
  • AZS UŁ PŁ ŁÓDŹ - KPR OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
  • Junior Frame Łódź - Metal Fach LP II Sokółka
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • Fraszki teatralne
  • Turniej darta w Pełnym Brzuszku
  • Centralny Nurt Basketu Amatorskiego
  • ChKS I Łódź - Pabiks Pabianice
  • ChKS I Łódź - UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
  • Turniej Paradise II