Ambasada Club

Ambasada Club

adres: ul.Zielona 13

telefon: 516 278 611

e-mail: ambasadaclub@gmail.com

www: http://www.clubambasada.pl

czynne: czw - sb 20:00 - 05:00

rodzaj: Kluby

Ambasada to prestiżowy lokal znajdujący sie w centrum miasta, na rogu ulicy Zielonej i Al.Kościuszki.

Klub Ambasada to dwie sale z dancefloorami, cztery bary obsługiwane przez profesjonalnych barmanów oraz jedyny taki w Łodzi BAR VIP. Klub Ambasada jest jednym z największych miejsc na mapie klubowej Łodzi. Na całkowitej powierzchni pow. 1000m2 może pomieścić ok. 1,5 tys. osób.

 

lub zaprojektowany został przez jednego z najlepszych architektów w kraju. Klimat i wystrój lokalu przenoszą Gości w zupełnie nowy świat elegancji, smaku i dobrego stylu. Tu ... wystrój zobowiązuje. Ambasada to styl i klasa dla prawdziwego konesera rozrywki ceniącego sobie klasykę i klubowy styl. Na naszych gości czekają bardzo komfortowe loże i kanapy, które pomieszczą od 4 do 20 osób. BAR VIP wyposażony jest w wysublimowanej jakości alkohole, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów.

 

Ambasada gwarantuje niezapomniane wrażenia i świetną zabawę przy muzyce house i disco, prezentowanej przez najlepszych łódzkich DJ'ów. Planowane są również występy gwiazd. Klub wyposażony jest w wysokiej jakości urządzenia audiowizualne. 

aktualizacja:

Ambasada Club
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus