Bajkonur

Bajkonur

adres: al. Piłsudskiego 135

e-mail: info@bajkonur.pl

www: http://bajkonur.pl/

rodzaj: Kluby

BAJKONUR to miejsce uruchamiające pokłady kreatywnej energii łódzkiej, tworzone przez artystów dla artystów – zarówno tych doświadczonych, jak i aspirujących. Jest to przestrzeń integrująca potencjał twórczy, rozproszony po dziesiątkach muzyków i grup, działających odrębnie, często w niesprzyjających warunkach.

 

BAJKONUR to trzy działania pod jednym dachem:

- profesjonalne sale do prób – wytłumione i zaadaptowane akustycznie, wyposażone w sprzęt nagłośnieniowy, wentylowane pomieszczenia o różnych powierzchniach, z możliwością rejestracji dźwięku wysokiej jakości, przeznaczone zarówno dla zespołów, jak i praktykujących instrumentalistów, potrzebujących sal do ćwiczeń,

- scena kameralna – przestrzeń prób, koncertów, przedstawień, projekcji filmowych, warsztatów i innych wydarzeń kulturalnych,

- studio dźwiękowe - www.soyuzstudio.com

- poczekalnia robocza – przyjazne miejsce spotkań z dobrą kawą, piwem, małą gastronomią i darmowym, bezprzewodowym dostępem do internetu.

Misją jest rozwinięcie sprzyjającej przestrzeni twórczej dla artystów oraz stworzenie tygla, w którym rodzić się będą nowe projekty w dziedzinie kultury. 

aktualizacja:

Bajkonur
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus