Bavaria czy Tyrol

Bavaria czy Tyrol

adres: ul. Piotrkowska 64

telefon: 733 906 600

rodzaj: Restauracje

Galeria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZ

O NAS
Nasza Restauracja powstała z pasji do dobrej kuchni i podróży.
Przytulne i ciepłe wnętrza nawiązują swoim charakterem i wystrojem do dwóch pięknych regionów- Bawarii i Tyrolu.
W karcie menu prym wiodą specjały kuchni niemieckiej i austriackiej, przygotowywane według sprawdzonych tradycyjnych receptur. Poza stałym menu proponujemy naszym Gościom sezonowe dania z wykorzystaniem najlepszych produktów.
Kameralne sale są idealne do zorganizowania spotkania rodzinnego, biznesowego czy w gronie przyjaciół. W piątki i soboty wieczór w naszej restauracji umili Wam muzyka grana na żywo.
Całości dopełnia szeroki wybór piw i alkoholi regionalnych.
Serwujemy pięć rodzai piw beczkowych pochodzących z rzemieślniczych browarów Tucher i Kuchlbauer oraz kilkanaście gatunków piw butelkowych.
Tylko u nas napijecie się prawdziwego Flying Hirsch czy oryginalnego austriackiego sznapsa gruszkowego i zjecie ogromną golonkę bawarska ze słodką niemiecką musztardą.
Dołączcie do nas i wyruszcie z nami w niezapomnianą kulinarną podróż po Bawarii i Tyrolu.

ORGANIZUJEMY
Nasza restauracja poza obsługą Gości indywidualnych z powodzeniem zajmuję się organizacją wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych oraz spotkań firmowych.
Za cel stawiamy sobie zadowolenie i Państwa komfort. Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i indywidualne podjecie do Gości sprawia, że poczujecie się u nas wyjątkowo. Świetna kuchnia i piękne wnętrza to połączenie, które sprawi, że Wasze spotkanie będzie udane i zostanie w pamięci Waszych Gości na długi czas.
Dzięki doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów gastronomicznych stworzymy dla Państwa bogate i oryginalne menu dostosowane do indywidualnych upodobań i potrzeb.

 

aktualizacja:

Bavaria czy Tyrol
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus