Boutique Hotel (business)

Boutique Hotel  (business)
BOUTIQUE HOTEL'S (business) to nowoczesny obiekt uruchomiony w listopadzie 2010 roku, położony w spokojnej okolicy w centrum miasta Łódź bezpośrednio przy ulicy Milionowej i Kilińskiego.

Boutique hotel's dysponuje gustownie i nowocześnie urządzonymi pokojami jedno, dwu i trzyosobowymi (z możliwością dostawki), każdy z przestronną łazienką o najwyższym standardzie wykończenia. Do dyspozycji gości hotel's udostępnia również salę konferencyjną mogąca pomieścić w zależności od indywidualnego ustawienia od 40 do 65 osób.

Standardowe wyposażenie wszystkich pokoi obejmuje m.in. TV LCD 32", TV satelitarną, bezpłatne łącze internetowe Wi-Fi, gustowne nowoczesne meble hotelowe i zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto w godzinach od 7.00 do 10.30 Boutique hotel's odpłatnie oferuje smaczne, gorące zestawy śniadaniowe, przygotowane w formie bufetu szwedzkiego.

Na terenie obiektu znajduje się monitorowany prywatny oraz bezpłatny parking dla gości hotelowych. Również sam obiekt posiada pełny 24-godzinny monitoring wewnętrzny i zewnętrzny oraz wyposażony został w nowoczesny system zamków elektronicznych i centralny system przeciwpożarowy.

Boutique hotel's to idealne miejsce dla biznesmenów, kadry menedżerskiej, przedstawicieli firm oraz osób ceniących komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo.

Dodatkowym i nieocenionym atutem Boutique hotel's jest miła, profesjonalna i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości.

aktualizacja:

Boutique Hotel (business)
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus