Boutique Hotel (komfort)

Boutique Hotel  (komfort)

adres: ul. Rewolucji 1905 roku 8

telefon: (42) 630 63 15 / 512 20 10 80

e-mail: rewolucji@hotels24.com.pl

www: http://www.hotels24.com.pl/hotele-lodz/boutique-hotels-rewolucji.html

rodzaj: Hotele

BOUTIQUE HOTEL'S (komfort) to nowoczesny obiekt uruchomiony w lutym 2012 r. , położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej ulicy handlowej Łodzi.
Deptak ulicy Piotrkowskiej jest jednym z najstarszych, najdłuższych i najbardziej znanych miejsc handlowych w Polsce. Znajduje się na nim niezliczony ogrom atrakcji turystycznych, miejsc przeznaczonych do spotkań biznesowych oraz znanych w całej Polsce pubów oraz wielonarodowych restauracji.
Idealna lokalizacja hotelu w ścisłym centrum miasta, sprawia że dostęp do najważniejszych miejsc w Łodzi, w tym Centrum Handlowo - Rozrywkowe "Manufaktura" znajduje się na wyciągnięcie ręki. Ponadto lokalizacja hotelu pozwala również na szybkie przedostanie się w dowolne miejsce miasta oraz łatwe połączenie z dworcami Łódź-Fabryczna i Łódź-Kaliska czy dworcami PKS.

Boutique Hotel's dysponuje gustownie i nowocześnie urządzonymi pokojami, a w każdym z nich znajduje się przestronna, nowoczesna łazienka o najwyższym standardzie wykończenia i wyposażenia.
Wszystkie pokoje wyposażone są m.in. w TV LCD 32", TV satelitarną, bezpłatne łącze internetowe Wi-Fi, gustownie dobrane i dopasowane meble hotelowe w tym również zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Na terenie znajduje się prywatny, monitorowany oraz bezpłatny parking dla gości hotelowych. Również sam obiekt posiada pełny 24-godzinny monitoring wewnętrzny i zewnętrzny oraz wyposażony został w nowoczesny system zamków elektronicznych i centralny system przeciwpożarowy.

Boutique hotel's to idealne miejsce dla biznesmenów, kadry menedżerskiej, przedstawicieli firm oraz osób ceniących komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo.

Dodatkowym atutem Boutique hotel's jest miła, profesjonalna i dyskretna obsługa, czująca potrzeby swoich Gości.

aktualizacja:

Boutique Hotel (komfort)
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus