Cafe Bar Spaleni Słońcem

Cafe Bar Spaleni Słońcem

adres: ul. Piotrkowska 138/140

telefon: 517 446 576

e-mail: biuro@spalenisloncem.pl

www: http://www.facebook.com/spalenisloncem

czynne: pn-czw 14:00 - 02:00; pt-sb 13:00 - 03:00; nd 13:00 - 02:00

rodzaj: Bary i fast foody

W Łodzi, przy słynnej ulicy Piotrkowskiej, w charakterystycznej starej fabryce należącej niegdyś do Franciszka Ramischa powstał niezwykły lokal. Cafe bar "SPALENI SŁOŃCEM" to miejsce spotkań gdzie unosi się autentyczny duch dawnego warsztatu.

Główne elementy wystroju były oryginalnym wyposażeniem olbrzymiego łódzkiego zakładu WI-MA zatrudniającego w czasach świetności kilkadziesiąt tysięcy osób. Teraz zostały zaadaptowane do nowej roli by stworzyć niepowtarzalnie nastrojową atmosferę. W głośnikach jazz, soul, piosenka francuska. Do tego wyśmienita kawa, piwo, wino, drinki i wódka w cenach przystępnych dla każdego włókniarza i włókniarki. Dodatkowo atmosferę miejsca buduje wielkoformatowe malarstwo naścienne młodego łódzkiego malarza Jana Jubaala Wasińskiego. Leniwe, nostalgiczne, odrobinę dekadenckie obrazy mają przywoływać atmosferę końca lata i sentyment za młodopolskim malarstwem.

Skoro mieszczą się w historycznej łódzkiej fabryce nie mogło zabraknąć historycznego łódzkiego browaru. W Spalonych Słońcem będzie można napić się z kufla legendarnego Łódzkiego Portera i Mocnego Łódzkiego.

Spaleni Słońcem są częścią OFF Piotrkowska. Miejsca skupiającego oryginalne i twórcze przedsięwzięcia. 

aktualizacja:

Cafe Bar Spaleni Słońcem
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus