Czekolada

Czekolada

adres: ul. Piotrkowska 55

telefon: 663 566 344

e-mail: manager.lodz@klubczekolada.pl

www: http://www.klubczekolada.pl

czynne: Śr - Sob.: 21:00 - 06:00

rodzaj: Kluby

Klub Czekolada stworzono ku uciesze koneserów, rozkoszujących się smakiem życia, nieskrępowanej zabawy i miłości. Pełne przytulnych zakamarków wnętrze, utrzymane w tonacji złoto-czekoladowej, oddaje smak dekadencji i wyrafinowanego luksusu.

CZEKOLADA jest pełna rozmaitych smaków muzycznych. Z Czekoladą współpracują najlepsi łódzcy didżeje. Goszczą także najbardziej doświadczonych i uznanych polskich artystów. Nie sposób ominąć tego klubu podczas weekendowego tour po mieście.

 

W środy organizowane są legendarne już Ladies Night, gdzie panie mogą rozkoszować się darmowymi drinkami do godz. 23.00. Czwartkowe Hot Chocolate to już znana w całej Polsce marka imprez z muzyką R'n'B, Soul, Funk, MushedUp Disco goszcząca takie nazwiska, jak DJ 600 V, DJ Macu, DJ Kostek, DJ Wu, DJ Boogie, Kocurr i wielu innych. W piątki to cykl UNIVERSITY OF FUN stworzony z myślą o studentach. W weekendy to cykle takie, jak OUT OF TUNE, SUNGLASSES AT NIGHT, NOC WYSOKICH SZPILEK oraz INTERCITY z rezydentami najlepszych Polskich klubów.

 

 

aktualizacja:

Czekolada
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus