DOM

DOM

adres: ul. Piotrkowska 138/140

telefon: 601 385 310

e-mail: klubdom@gmail.com

rodzaj: Kluby

Klub dom jest położony w centralnym punkcie Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 138/140.

Jego pomieszczenia są częścią większego kompleksu pofabrycznego należącego kiedyś do łódzkiego fabrykanta Ramischa. W ceglanych surowych budynkach po halach i magazynach zaczyna obecnie funkcjonować projekt OFF, grupujący artystów społeczników i aktywistów. Na naszych oczach powstaje pulsujące życiem i energią, świeże miejsce, cieszące się coraz większym zainteresowaniem szerokiej publiczności i co należy podkreślić mass mediów.

Klub DOM jest efektem pracy i porozumienia kilku jednostek połączonych pomysłem stworzenia alternatywy dla istniejących dotąd form klubingu i rozrywek w Łodzi.

Klub DOM jest inicjatywą kilku doświadczonych, obecnych od dawna na scenie, uczestników życia kulturalnego w Łodzi. Są doskonale obeznani ze specyfiką lokalnego rynku oraz jego uwarunkowaniami. Zespół aktywistów DOM to muzycy, didżeje, dziennikarze posiadający już dużą praktykę zawodową oraz szeroką sieć kontaktów wśród artystów, w agencjach promocyjnych, świecie mediów itd. Swoje wieloletnie doświadczenia i możliwości wykorzystują intensywnie w pracy w klubie.

aktualizacja:

DOM
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus