Fever

Fever

adres: ul. Drewnowska 58 c

telefon: (42) 634 21 63 / 725 232 330

e-mail: lodz@klubfever.pl

www: http://klubfever.pl

rodzaj: Kluby

Fever to połączenie restauracji i klubu muzycznego. Wnętrza lokalu stylizowane są na lata '70-te, pełne kolorów, wyszukanych kształtów i materii, ciekawych mebli, lamp oraz elementów dekoracyjnych. W miejscu tym można przenieść się do czasów, kiedy to za oceanem swój początek miały czasy disco, boogie i funky, a na ekrany kin w roku 1977 wszedł kultowy film "Saturday Night Fever", na listach przebojów natomiast gościli tacy wykonawcy jak Barry White, Donna Summer, Bee Gees, Chic, The Emotions, Gloria Gaynor, czy Kool & The Gang.

Restauracja funkcjonuje już od godziny 12 a w jej menu znajdują się różne propozycje kuchni międzynarodowej, m.in. włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej, ale również polskiej. Wszystkie dania są podawane w atrakcyjny i wyszukany sposób, a charakteryzuje je świeżość, lekkość i doskonała kompozycja smaków. Do godzin wieczornych konsumpcji towarzyszy radosna, energetyczna muzyka podana jednak w sposób równie lekki i subtelny.

Wieczorem natomiast restauracja przeradza się w magiczne miejsce pełne barw, świateł, dobrej zabawy i tańca, do którego porywają najbardziej taneczne rytmy w historii muzyki, a więc disco, boogie i funkie.
Profesjonalna, odpowiednio wystylizowana obsługa, jest dopełnieniem tej niepowtarzalnej atmosfery i miejsca.

aktualizacja:

Fever
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus