Holiday Inn

Holiday Inn

adres: ul.Piotrkowska 229/231

telefon: (42) 208 20 00 / (42) 208 20 02

e-mail: info@hilodz.com

www: http://www.hilodz.com

rodzaj: Hotele

Nowoczesny i elegancki, 4-gwiazdkowy Holiday Inn Łódź jest usytuowany na ulicy Piotrkowskiej w centrum miasta. Ciągnąca się 5 km ulica Piotrkowska jest tętniącą życiem ulicą z fantastycznym wyborem sklepów, restauracji, kawiarnii, muzeów i galerii sztuki. Krótka przejażdzka taksówką dzieli Hotel od Dworca Kaliskiego, a lotnisko Władysława Reymonta jest oddalone tylko o 7 km.

Hotel łączy w sobie wyrafinowaną stylistykę i indywidualną obsługę z 127 przestronnymi pokojami, piętrami Executive i ekskluzywnym apartamentem. We wszystkich pokojach można połączyć się z darmowym internetem. Każdy z Gości ma możliwość bezpłatnego skorzystania z siłowni i sauny.

Restauracja Łódzka oferuje kuchnie międzynarodową z akcentami kuchni polskiej. DiM bar zapewni relaks i wyśmienite przekąski oraz wybór piw i win z różnych zakątków świata, jak również wyjątkową selekcję polskich wódek.

W centrum konferencyjnym jest 8 nowoczesnych sal z najnowszym sprzętem technicznym. To idealne miejsce na kameralne spotkania, konferencje i bankiety.

aktualizacja:

Holiday Inn
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus