Istanbul Tajmahal

Istanbul Tajmahal

adres: ul. Piotrkowska 88

telefon: (42) 632 00 96

e-mail: restauracja@istanbultajmahal.pl

www: http://istanbultajmahal.pl/

czynne: Od godz. 12.00 do ostatniego gościa

rodzaj: Restauracje

Restauracja Istanbuł Tajmahal, przy Piotrkowskiej 88, łączy w sobie egzotykę Indii i Turcji.  Profesjonalizm kucharzy pozwoli Państwu na spróbowanie oryginalnych dań obu kuchni. Do ich przygotowania używane są tylko świeże i oryginalne składniki, w większości sprowadzane z Indii i Turcji. Dodatek szczypty talentu szefów kuchni, ich wiedzy i tradycji wyniesionych z rodzinnych stron, pozwolą przenieść się Państwu na godną zapamiętania przygodę kulinarną.

Istanbuł Tajmahal to dotychczas najbardziej znane i lubiane miejsce w Łodzi, stanowiące punkt spotkań znajomych na szybki posiłek podczas weekendowych imprez. Obecnie jest to również idealne miejsce zarówno na rodzinny obiad, jak i spotkanie biznesowe. Warto nadmienić, iż posiadamy szeroki wybór alkoholi, w tym tradycyjnych indyjskich piw. Uśmiechnięta i miła obsługa chętnie udzieli wszelkich informacji na temat serwowanych dań i doradzi w ich wyborze. Chętnie spotkają się z Państwem również szefowie kuchni. Oryginalności dodaje lokalowi niecodzienny wygląd i hinduska muzyka.

Dotychczas naszymi stałymi gośćmi są między innymi znane osobistości świata hinduskiej polityki i biznesu.

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji stolików, organizacji imprez okolicznościowych, zamawiania dań na wynos i z dowozem. Darmowa dostawa obowiązuje w obszarze do 5km od restauracji lub przy zamówieniu powyżej 100zł.

aktualizacja:

Istanbul Tajmahal
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus