Jak pragnę wina

Jak pragnę wina

adres: ul. Piotrkowska 89

telefon: (42) 630 22 70

e-mail: lodz@jakpragnewina.pl

www: http://jakpragnewina.pl

czynne: poniedziałek-sobota: od 12:00 niedziela: 14:00-20:00

rodzaj: Restauracje

Restauracja mieści się w jednym z najpiękniejszych miejsc w Łodzi, w oficynie wspaniałej secesyjnej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 89. To wyjątkowe miejsce zdobyło tytuł „Wnętrza Roku 2010", podwórko zaś zostało uznane za najładniejsze przy ul. Piotrkowskiej w prestiżowym łódzkim konkursie.

„Jak pragnę wina" to przyjazny i przytulny lokal z regałami pełnymi szlachetnych win, idealny nie tylko na spotkanie towarzyskie czy biznesowe, ale i miły, relaksujący wieczór przy kieliszku dobrego trunku.

W międzynarodowym menu znajdą Państwo bogaty wybór dań idealnie podkreślających smak wina, w tym niepowtarzalnych i smakowitych potraw, które specjalnie dla Państwa opracował szef kuchni. Profesjonalna i miła obsługa zawsze służy pomocą w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

W restauracji znajduje się również sklep z ofertą ponad 500 rodzajów win z niemal każdego zakątka świata, starannie przez nas wyselekcjonowanych.

W ciepłe dni zapraszamy również do naszego nowego ogródka, w którym na świeżym powietrzu mogą Państwo nie tylko miło spędzić czas przy smacznym daniu i wybornym winie, ale też obserwować cykliczne pokazy kulinarne naszego szefa kuchni. W dni powszednie przyrządzane są potrawy grillowane.

aktualizacja:

Jak pragnę wina
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus