Mili Ludzie

Mili Ludzie

adres: ul. Sienkiewicza 15

telefon: 788945218, 788945213

e-mail: mili.ludzie@onet.pl

www: https://www.facebook.com/MiliLudzie

czynne: Poniedziałek - Piątek.: 10:00 - 22:00 Sobota.: 10:00 - 00:00

rodzaj: Kawiarnie

Kawiarnia Mili Ludzie to świeże miejsce powstałe w 2013 roku. Właściciele piszą o sobie tak: Interesuje nas odkrywanie nowych smaków i komponowanie własnych; lubimy wszystkie niespodzianki i przyjemności, jakie z tego wynikają! Nie znajdziecie u nas utrwalaczy, słodzików, benzoesanów, ni azotanów. Wszystkie nasze produkty powstają na miejscu – tworzymy je sami, własnymi rękami. Robimy ciasta, desery, koktajle owocowe i musy, sławne serniki, babeczki, tarty słodkie i wytrawne. Produkujemy niewielkie ilości po to, by codziennie dać Wam pyszne, świeże jedzenie wysokiej jakości.

Wszystkie nasze potrawy/wypieki są wegetariańskie – w naszej kuchni mięsko nie występuje. Uważamy, że świat owoców, cukrów, mąk, warzyw, serów i ziół jest tak bogaty, że na zgłębianiu go można spędzić życie. Znajdziecie u nas za to wypieki bezglutenowe (niezawierające mąki pszennej i innych źródeł glutenu), wegańskie (bez produktów nabiałowych), z mąk pełnoziarnistych, bezcukrowe (słodzone w pełni naturalnymi zastępnikami), jak i całkiem tradycyjne.

Nasza kuchnia jest sezonowa, ponieważ podążamy za tym, co natura daje nam najlepszego w kolejnych porach roku. W związku z tym nasza oferta jest różnorodna i podlega sezonowej aktualizacji.

aktualizacja:

Mili Ludzie
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus