Szafa

Szafa

adres: ul. Rewolucji 1905r. 10

telefon: (42) 630 99 19

e-mail: biuro@klubszafa.pl

www: http://klubszafa.pl

czynne: pn-pt 15.00 - ost. klient; sb 18.00 - ost. klient; nd 18.00 - ost. klient

rodzaj: Kluby

Galeria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZ

Klub Szafa, to jeden z najstarszych klubów w Łodzi, od 1992 roku mieszczący się przy ulicy Rewolucji 10. Jest to takie miejsce, które nie poddało się modzie na płytką rozrywkę i które nie ulega chwilowym trendom. To miejsce, które idąc pod prąd kultury masowej zbiera muzyczne, filmowe oraz artystyczne perełki i ofiarowuje je swoim gościom. To również miejsce dla osób muzycznie i artystycznie uwrażliwionych, poszukujących z jednej strony - niesztampowych propozycji kulturalnych, z drugiej - wytchnienia od miejskiego zgiełku i dobrej zabawy z przyjaciółmi.

Klub znany jest ze starannie dobieranej muzyki, która stała się znakiem rozpoznawczym lokalu i oczkiem w głowie twórców miejsca. Niech nie zdziwi Was, gdy usłyszycie mieszankę jazzu, rocka i muzyki świata, a także muzyki alternatywnej, filmowej, reggae, bluesa, folku czy klasyki – wszystko to w doskonałej jakości audio. Ta różnorodność stylistyczna to wizytówka klubu, który nie skupia się na gatunkach, tylko na muzyce.

Fani muzyki odległej od trendów i brzmieniowego mainstreamu powinni wpaść na jeden z licznych występów na żywo. Dokonując wyboru wykonawców Klub zwraca uwagę na jakość artystyczną, którą oprawia w profesjonalną akustykę i nagłośnienie. Dzięki temu każdy z koncertów w Szafie to gwarancja inspirującego wieczoru.

Szafa przemawia dźwiękiem, przemawia klimatem, przemawia również obrazami – i to zarówno statycznymi, jak i ruchomymi. Mała sala pełni funkcję pomieszczenia projekcyjnego, w którym wyświetlane są znakomite filmy i koncerty, natomiast główną salę ozdabiają godne uwagi wystawy fotografii i malarstwa, również znanych łódzkich artystów

Status cyklicznych imprez mają takie imprezy, jak Jam Session - muzyczną improwizację na najwyższym poziomie gwarantują zapraszani muzycy - oraz Open Microphone stanowiący połączenie jam session z karaoke, podczas którego każdy może sprawdzić swoje wokalne umiejętności przy akompaniamencie profesjonalnego zespołu.

Szafa to również idealne miejsce spotkań ze znajomymi – przy trunkach, których bogaty wybór oferuje bar w angielskim stylu, świetnej kawie i smacznych przekąskach. Lokal znany jest także z pysznych kaszubskich pierogów z bobem, szpinakiem i łososiem.

Klub dysponuje salą klubową dla palaczy, a dzięki swobodnym dostępie do sieci wi-fi o szybkiej przepustowości Szafa służy również, jako znakomite miejsce do pracy i nauki.

aktualizacja:

Szafa
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus