Le Loft Cafe Restaurant

Le Loft Cafe Restaurant

adres: ul. Tymienieckiego 20

telefon: (42) 661 61 75

www: http://www.leloft.pl

czynne: pn - pt 8:00 - 22:00; sb 10:00 - 22:00; nd 10:00 - 21:00

rodzaj: Restauracje

Le LOFT to przytulna, nastrojowa restauracja znajdująca się na rogu ulic Tymienieckiego oraz Kilińskiego. Spośród innych lokali gastronomicznych w mieście wyróżnia ją to, że poza możliwością wypicia przepysznej kawy i zjedzenia wyśmienitego posiłku, Le LOFT oferuje swym gościom niezwykłą szansę zapoznania się z twórczością młodych łódzkich artystów.

Le LOFT już od wczesnych godzin porannych oferuje Państwu wspaniałe zestawy śniadaniowe i zawsze świeże kanapki. Serwuje także zupy, potrawy lunchowe, pasty, sałatki oraz smaczne desery. W ofercie znajduje się również duży wybór kaw i herbat.

Podawane potrawy są zawsze najlepszej jakości, świeże, przygotowywane tuż przed podaniem.

Ważnym elementem wystroju Le LOFT są wystawy czasowe. Tematycznie każda wystawa związana jest z lokalną twórczością. Prezentowane są prace młodych uzdolnionych studentów łódzkich szkół artystycznych, a także znanych i cenionych twórców kojarzonych z miastem.
Oprócz wystaw autorskich, na ścianach restauracji pokazane są także prace nawiązujące do łódzkiej twórczości plastycznej i fotograficznej. Wierzymy, że ekspozycja złożona z fotografii najbardziej znanych łódzkich murali, wytworów street artu, fotorelacji z koncertów lokalnych grup muzycznych, zainteresuje zarówno tych, którzy lubią spędzać czas w miłej atmosferze, jak i entuzjastów tak specyficznej, poprzemysłowej i wciąż jeszcze modernistycznej w swym przekazie łódzkiej twórczości.
Oferta kulturalna Le LOFT zawiera również cykliczne spotkania z łódzkimi artystami, pokazy filmów związanych z miastem i koncerty łódzkich grup muzycznych.

aktualizacja:

Le Loft Cafe Restaurant




Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus