Owocni pijalnia świeżo wyciskanych soków

Owocni pijalnia świeżo wyciskanych soków

adres: ul. Piotrkowska 116

telefon: 665 626 102

e-mail: kinga@owocni.org

czynne: Pon - Czw.: 11:00 - 19:00

rodzaj: Restauracje

OWOCNI Spółdzielnia Socjalna jest nowopowstałą inicjatywą grupy młodych osób, które za cel stawiają sobie rozpowszechnienie kultury picia świeżo wyciskanych soków, przygotowywanych z regionalnych produktów.
Receptury soków opierają się na surowcach regionalnych (jabłko, gruszka, śliwka, brzoskwinia, marchew, burak, natka, seler, szpinak, jarmuż, kapusta) pochodzących z pól rolników z województwa łódzkiego i są wzbogacone owocami egzotycznym (np. pomarańcza, ananas, kiwi) oraz przyprawami (m.in. imbir, kurkuma). Kompozycja soków jest tak dobrana, aby każdy napój dostarczał niezbędnych witamin i minerałów, spełniając przy tym konkretną funkcję (np. oczyszczenie, upiększenie, regeneracja, dodanie energii).
Poza działalnością stacjonarną OWOCNI świadczą usługę dowozu soków świeżo wyciskanych oraz soków z dłuższym terminem świeżości (w opakowaniach typu Bag in Box). Oferują także usługę wyciskania soków na zlecenie klienta.
Specjalizują się w tłoczeniu soków od 1 do 6 składnikowych, których bazą są, w przeważającej części regionalne owoce i warzywa, a dodatkami zioła, kwiaty i różnego rodzaju przyprawy.
Na życzenie przygotują sok z wybranych przez Państwa składników.

aktualizacja:

Owocni pijalnia świeżo wyciskanych soków
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus