Scenografia Klub & Kawiarnia

Scenografia Klub & Kawiarnia

adres: ul. Zachodnia 81/83

telefon: 534-328-709

e-mail: kontakt@klubscenografia.pl

www: http://klubscenografia.pl

czynne: niedziela - czwartek 10 - 12; piątek - sobota 10 - 2

rodzaj: Kluby

Galeria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZ

Scenografia Klub&Kawiarnia to lokal wyróżniający się na kulturalnej mapie Łodzi. To połączenie klubu muzycznego i kawiarni. Scenografia powstała z myślą o ludziach, którzy cenią sobie urozmaiconą rozrywkę, smaczną kuchnię, niebanalne rozwiązania, jakość na najwyższym poziomie, komfort, a do tego przystępne ceny. Scenografia to idealne miejsce na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi, szaloną zabawę, na plotki przy kawie i na lunch. Na spotkanie biznesowe i na randkę. A latem..... latem możesz relaksować się tu na jedynym „molo" w mieście.

 

Klub na światowym poziomie to mekka miłośników dobrej zabawy. Oryginalnie zaaranżowane przestronne wnętrze inspirowane jest łódzką secesją z elementami glamour. Nad wszystkim króluje scena, a na niej znane i początkujące zespoły, muzycy, dj'e, komicy, teatry, tancerze. Bogatej ofercie kulturalniej dorównuje równie bogata oferta koktajl baru. Doświadczeni barmani tworzą rozmaite drinki zarówno klasyczne, jak i te wykwintne, alkoholowe i bezalkoholowe.

Scenografia zmienia się na potrzeby wydarzenia. Jednego dnia jest klubem tętniącym nocnym życiem i nowoczesną muzyką, a następnego dnia można obejrzeć tu spektakl teatralny.


Kawiarnia to na co dzień niezwykłe miejsce spotkań. Kuchnia fusion i menu pełne pomysłowych dań i przekąsek sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających. Danie klubowe to burger szefa kuchni ze świeżo zmielonej wołowiny. W menu Scenografii znajdziecie również desery, paletę klasycznych i smakowych herbat oraz aromatyczną kawę podawaną na wiele sposobów.

Scenografia mieści się w dawnym Kinie Cytryna, w centrum miasta. Do Piotrkowskiej jest 5 minut spacerem, do manufaktury 10 minut. Przy klubie znajduje się parking na 50 samochodów (wjazd od ul. Próchnika). Łatwo dojechać też komunikacją miejską praktycznie z każdego miejsca Łodzi, a także z Pabianic (linia 41/11) i Zgierza (linia 16). Tuż przy Scenografii są także przystanki autobusowe większości linii nocnych „N".

 

 

aktualizacja:

Scenografia Klub & Kawiarnia
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus