Świetlica Krytyki Politycznej w Łodzi

Świetlica Krytyki Politycznej w Łodzi

adres: ul. Piotrkowska101 (lewa oficyna, I piętro)

telefon: (42) 207 13 18

e-mail: lodz@poczta.krytykapolityczna.pl

www: http://www.krytykapolityczna.pl/Lodz/

czynne: Księgarnia: poniedziałek - piątek 12.00-18.00; Świetlica: 15.00 - 18.00

rodzaj: Inne - kultura

Galeria LODZGaleria LODZGaleria LODZGaleria LODZ

Świetlica w Łodzi to miejsce otwartych debat, wykładów, projekcji i wystaw, a także warsztatów dzieci i młodzieży. Powstała w maju 2011 roku. Prowadzona jest przez Klub Krytyki Politycznej - zespół ludzi zaangażowanych w tworzenie wydarzeń i codzienną działalność na rzecz miasta. Współpracujemy z licznymi łódzkimi organizacjami pozarządowymi, prowadzimy letnią plenerową czytelnię i podejmujemy działania wspierające udział w kulturze na terenie województwa.

W 2011 roku, zaledwie kilka miesięcy po otwarciu, Świetlica otrzymała nagrodę „Punkt dla Łodzi" za „stworzenie na mapie Łodzi miejsca pełnego żywej dysku". Wyróżnienie przyznali internauci oraz jury, w którego skład wchodzą społecznicy, architekci i ludzie kultury.

W Świetlicy działa księgarnia Wydawnictwa Krytyki Politycznej, otwarta w godzinach jej funkcjonowania. Można w niej kupić książki Wydawnictwa KP w cenie o 5 zł niższej niż podana na okładce.

 

Księgarnia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-18.00, a Świetlica od 15.00 do 18.00 (także podczas spotkań). Na wszystkie spotkania i imprezy wstęp wolny!

aktualizacja:

Świetlica Krytyki Politycznej w Łodzi
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus