Tawerna Sesja

Tawerna Sesja

adres: ul. Stefanowskiego 17

telefon: (42) 636 84 51

www: http://tawernasesja.pl/

czynne: pn - czw 10-23; pt 10-02; sb 11-02; nd 11-23

rodzaj: Pizzerie

TAWERNA umiejscowiona w samym sercu Politechniki Łódzkiej, to idealne i wymarzone miejsce relaksu, zabawy i spotkań„ towarzyskich z przyjaciół‚mi lub drugą… poł‚ową…. Mieś›ci się™ w zabytkowym budynku dawnej fabryki, co współ‚gra z marynistycznym wystrojem, a szczególny klimat nadaje wiszą…ca nad barem stara łódka oraz przepię™kne rę™cznie na szkle malowane witraże żeglarskie. Ciepłej atmosferze przydaje rozpalony kominek dla wymagają…cych i rozmarzonych goś›ci w szczególnoś›ci studentów .W pomieszczeniu głównym duży ekran gdzie wyś›wietlane są ważne wydarzenia sportowe i na co dzień„ wideoklipy.

TAWERNA to połą…czenie portowej wł‚oskiej karczmy i zamiłowania do kuchni śródziemnomorskiej. Serwowana jest tutaj przede wszystkim gorąca… pizza™ prosto z pieca oraz zimne piwo w tubach, żyrafach jak też wykwintne drinki, również inne dania: tortille, kebaby, shoarmy i sałatki. W MANU każdy znajdzie coś› dla siebie. W tawernie sł‚uchamy różnych stylów muzycznych, począ…wszy od starych przebojów do nowości.
Dewizą lokalu… jest zadowolenie klienta,a atutem profesjonalna i przemił‚a młoda obsł‚uga. Spę™dzisz tam niesamowicie ciepł‚e chwile i odreagujesz od rzeczywistoś›ci, a ubawisz się™ na 10 w skali Boforta, bo Sesja wykracza poza horyzonty. Ahoj!!!!!

aktualizacja:

Tawerna Sesja
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Opinie

comments powered by Disqus