Teatr Mały w Manufakturze

Teatr Mały w Manufakturze

adres: ul.Drewnowska 58

telefon: (42) 633 24 24

e-mail: kasa@teatr-maly.pl

www: http://teatr-maly.pl

czynne: wtorek-niedziela: 14:30 ? 19:30

rodzaj: Teatry

 Teatr z niewielką sceną, widownią w stylu amfiteatralnym na 135 miejsc. Jest teatralne oświetlenie, jest nagłośnienie, jest garderoba, jest winda, którą do Teatru Małego mogą wjechać osoby niepełnosprawne korzystające z wózków.

 

Teatr jest otwarty na wszelkie formy współpracy w dziedzinie kultury szeroko rozumianej, jak i poszukującej nowych sposobów wyrazu. Oferta naszego Teatru ubogaca się w aspekcie organizowania eventów, spotkań integracyjno - towarzyskich, konferencji naukowych połączonych z prelekcjami i częścią artystyczną w postaci przedstawienia teatralnego oraz obsługi cateringowej. Nabieramy w tej dziedzinie coraz większego doświadczenia i chętnie przykładamy się do poszerzania naszej oferty. W zależności od zapotrzebowania, klient ma prawo wynająć sobie przestrzeń Teatru Małego oraz uatrakcyjnić daną konferencję, bądź prelekcję o spektakl teatralny wybrany z naszej oferty artystycznej.

 

Jednym z zadań Teatru Małego jest to, aby łodzianie i odwiedzający Łódź goście z innych miejscowości podczas pobytu w Manufakturze mieli możliwość odwiedzenia także teatru, a siedząc na widowni tegoż teatru będą mogli zabawić się, zastanowić czy zadumać przez chwilę. Wszystko to po to, by dodać jeszcze większej świetności temu uroczemu miejscu jakim nagle u progu XXI wieku objawiła się Manufaktura - miejsce rozrywki, miejsce handlu, miejsce kultury, miejsce ?dobrego samopoczucia".

 

Ceny biletów
Normalne: 40 złotych
Emeryci/renciści: 30 złotych
Studenci/uczniowie: 20 złotych

 

Ceny biletów na koncerty oraz spektakle/występy gościnne są ustalane indywidualnie.

Teatr Mały w Manufakturze zagościł na kulturalnej mapie Łodzi 21 czerwca 2009 roku. Został powołany do 'życia' przez Stowarzyszenie Komedia Łódzka na czele z aktorem i reżyserem Mariuszem Pilawskim, który jest dyrektorem Teatru Małego.

 

aktualizacja:

Teatr Mały w Manufakturze
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: redakcja@lodz-24.pl

Wydarzenia

  • Aktualnie brak wydarzeń.
archiwum

Opinie

comments powered by Disqus