Aktualności

Najlepsze zdjęcia przyjadą do Łodzi

Najlepsze zdjęcia przyjadą do Łodzi

Data wydarzenia: 4 czerwca 2012 0
Przejmujące i zabawne, dokumentujące historyczne momenty, ale i uroki codzienności. Takie są najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku, prezentowane na wystawie Grand Press Photo 2012, która wyruszyła ze stolicy na podbój kraju.
Andrzej Iwan w Empiku

Andrzej Iwan w Empiku

Data wydarzenia: 6 czerwca 2012 0
Już 6 czerwca, o godz. 17.00, zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Iwanem- jednym z najbardziej utalentowanych, ale też najbardziej niespełnionych zawodników w historii polskiego futbolu oraz Krzysztofem Stankowskim- autorem książki „Spalony”.
Amatorska Liga Kartingowa

Amatorska Liga Kartingowa

Data wydarzenia: 17 czerwca 2012 0
Znane są już szczegóły dotyczące 4.Rundy Amatorskiej Ligi Kartingowej 2012!
Smurfowisko

Smurfowisko

Data wydarzenia: 5 czerwca 2012 0
Niebieskie stworki, które zauroczyły miliony dzieci na całym świecie, niedawno skończyły 50 lat. 5 i 6 czerwca w Tetrze Muzycznym nadarzy się świetna okazja, by przypomnieć starszym i zapoznać młodsze dzieci z przygodami Zgrywusa, Ciamajdy, Ważniaka, Smurfetki, Papy Smurfa.
„Smacznego” po łódzku

„Smacznego” po łódzku

Data wydarzenia: 3 czerwca 2012 0
To będzie bardzo smakowita niedziela w Manufakturze. Już 3 czerwca za sprawą organizowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi jarmarku „Smaki Ziemi Łódzkiej” będzie można posmakować potraw kuchni regionu łódzkiego, nauczyć się przyrządzać staropolskie potrawy oraz poznać tradycje i zwyczaje ludowe.
Piotr Pilipczuk w Empiku

Piotr Pilipczuk w Empiku

Data wydarzenia: 2 czerwca 2012 0
2 czerwca zapraszamy do Empiku, gdzie o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Piotrem Pilipczukiem - certyfikowanym coachem i trenerem coachingu w International Coaching Community; pasjonat i propagator podejścia holistycznego oraz systemowego w coachingu.
Port Kibica

Port Kibica

Data wydarzenia: 8 czerwca 2012 0

Zobaczcie na żywo wszystkie mecze wielkiego Święta Piłki Nożnej!