Galeria Łódzka rozbłyśnie światłem gwiazd! MOMA Creative Concept

Data wydarzenia: 20 listopada 2015 godz. 18:00 Miejsce wydarzenia: Galeria Łódzka - Al. Piłsudskiego 15/23

Galeria Łódzka rozbłyśnie światłem gwiazd!

Już 20 listopada Galerię Łódzką rozświetli ponad 200 tysięcy świateł! Wszystko to, dzięki nowej oprawie świątecznej Centrum.

Uroczystego włączenia dekoracji dokona znana piosenkarka i prezenterka - Patrycja Kazadi.
W najbliższy piątek o godzinie 18:00, po raz pierwszy na elewacji Galerii Łódzkiej, rozbłyśnie ponad 200 tysięcy punktów świetlnych. Na klientów Centrum czekać będzie dziesięciometrowa choinka, przyozdobiona dziesięcioma tysiącami lampek. W Galerii pojawi się prawdziwa świetlna konstelacja, czterdzieści pięć mega gwiazd ozdobi fasadę budynku, a gwiazda estrady – Patrycja Kazadi – dokona uroczystego włączenia nowej dekoracji. Wydarzenie uświetni koncert piosenkarki, który odbędzie się przed wejściem głównym do Galerii Łódzkiej, przy Al. Piłsudskiego/ul. Sienkiewicza. Po koncercie, o godzinie 19:00, odbędzie się spotkanie z Patrycją Kazadi w strefie autografów (poziom -1, przy fontannie).


„Tegoroczny wystrój świąteczny wymagał od nas wielu tygodni przygotowań. Wszystko po to, by zachwycić Klientów i umilić czas spędzony w naszym Centrum. W nowej dekoracji nie zabraknie elementów nawiązujących do włókienniczej historii Łodzi, i tak pośród bombek i choinek zagoszczą m.in. wielkie szpule nici. Będzie można również podziwiać ozdoby z kryształami Swarovskiego.” - mówi Beata Stefańska, dyrektor Galerii Łódzkiej.
Od piątku drogę do Galerii Łódzkiej będzie wskazywało „światło gwiazd”. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odliczać chwile do włączenia świątecznych dekoracji.

 

 

Źródło: MOMA Creative Concept

aktualizacja:
comments powered by Disqus