Polska vs. Szwecja - mecz futbolu amerykańskiego

Data wydarzenia: 2 lutego 2013 godz. 17:00 Miejsce wydarzenia: Atlas Arena - al. Bandurskiego 7

Polska vs. Szwecja - mecz futbolu amerykańskiego

W sobotę 2 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się historyczny debiut reprezentacji Biało-Czerwonych w futbolu amerykańskim.

W sobotę 2 lutego w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się historyczny debiut reprezentacji Biało-Czerwonych w futbolu amerykańskim.

W składzie reprezentacji naszego kraju zagrają najlepsi zawodnicy z 74 drużyn Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Sztabem trenerskim pokieruje Maciej Cetnerowski, na co dzień szkoleniowiec główny mistrzów Topligi Seahawks Gdynia.

Futbol halowy to niezwykle dynamiczny sport obfitujący w spektakularne zagrania. W każdej akcji kibice są świadkami potężnych kolizji wyjątkowych atletów.

Futbol amerykański jak żaden inny sport wymaga jednocześnie siły, szybkości i sprytu oraz starannie opracowanej strategii. Dyscyplina ta jest w stanie zainteresować kibiców o różnych oczekiwaniach. Podoba się zarówno wielbicielom analiz, jak i tym, którzy w rywalizacji szukają przede wszystkim wrażeń. Nie ma sportu, który w większym stopniu niż futbol amerykański opierałby się na współpracy całego zespołu.

Z wielu powodów nie będzie to zwykły mecz. Rywalizacja sportowa tej rangi zasługuje na wyjątkową oprawę. Organizatorzy przygotowali dla kibiców, w tym całych rodzin, wiele atrakcji w iście amerykańskim stylu. W programie nie zabraknie występów konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, występów cheerleaderek i oprawy muzycznej na światowym poziomie. Formuła futbolu halowego pozwala widzom być bardzo blisko akcji, a piłki lądujące w trybunach kibice zabierają do domu.

 

Ceny biletów od 35 zł do 150 zł.

 

Dla rodzin, uczniów, studentów, emerytów i grup przewidziano bardzo atrakcyjne zniżki.

Otwarcie bram: 15:00
Początek meczu: 17:00

Bilety dostępne w Centrum Bieltów Atlas Areny, portalu Eventim, a także w salonach Empik, Media Markt, Saturn

 

 

 

Źródło: http://www.atlasarena.pl/

 

 

 

aktualizacja:
comments powered by Disqus